بمبئی باران: بخشی از جاده غارها در با توجه به سنگین بارندگی در تانه

بمبئی باران: بخشی از جاده غارها در با توجه به سنگین بارندگی در قهوهای مایل به زرد – اخبار

به روز شده: Jul 05, 2020, 17:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در روز شنبه دو حادثه از فروپاشی دیوار نیز گزارش شده است تانه

A man is seen wearing a mask and crossing a street in Dhobi Talao during heavy rains. Picture/Bipin Kokate

یک انسان است با پوشیدن یک ماسک و عبور از یک خیابان در Dhobi Talao در طول باران های سنگین. عکس/Bipin Kokate

با توجه به پی در پی بارش برای سومین روز متوالی در روز یکشنبه بخشی از Khartan جاده در نزدیکی Sheetla معبد در تانه غرب مجوف. بدون آسیب گزارش شده است.

دهانه توسعه یافته در وسط جاده های بتنی. پس از دریافت اطلاعات مقامات ارشد با عجله به منطقه و جاده بسته شد برای ترافیک. کار پر کردن این جاده آغاز شده است.

“این Khartan جاده روبروی تانه کالج مجوف در حدود 11.30 روز یکشنبه. یک دهانه کوچک توسعه یافته در سطح در حالی که یک پچ از 20 فوت پایه دوره از جاده در زیر لایه ای پرواز به nullah. جاده بالا nullah و نزدیکی به نهر بنابراین با توجه به نیروی آب آن مجوف. آن است که فوق العاده سفید نازک شکوه (UTWT) جاده” Santosh Kadam, رئیس منطقه ای مدیریت بحران همراه (RDMC) گفت Hindustan Times.

خان ادامه داد: برای دریافت بارش باران های سنگین پس از شنبه. آن شاهد حدود 80 میلی متر بارش از صبح روز یکشنبه در حالی که در روز شنبه 377 میلیمتر بارندگی ثبت شد.

در روز شنبه دو حادثه از فروپاشی دیوار نیز گزارش شده است تانه. هیچ تلفات گزارش شده در هر دو این حوادث یک مقام رسمی گفت.

12-پا دیوار فرو ریخت نزدیکی Khetale باغ در Hajuri منطقه با توجه به سنگین بارندگی در حالی که شش پا دیوار در دانشگاه آزاد اسلامی نگر نیز آمد توفنده گفت: Santosh Kadam رئیس مدنی مدیریت بحران همراه است.

در ضمن بخشی از طبقه اول از یک ساختمان فرو ریخت و به دلیل باران های سنگین و باقی مانده ساختار نیز ضعیف این مقام گفت.

در ضمن به عنوان سیل بارش شلاق در بمبئی شکایت از غرقاب گزارش شده از مناطق مختلف از جمله Hindmata, Dadar, TT Byculla پادشاه دایره و Dharavi. در پاسخ به شکایت Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) کارگران باز, اصلی, سوراخ در مکان های مختلف به پاک کردن آب است.

BMC را مدیریت بحران همراه نیز دریافت 19 شکایت از درخت/شاخه افتادن اما هیچ کس مجروح در حوادث.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net