بمبئی باران: Mumbaikars باران به اشتراک گذاری عکس ها به عنوان سنگین downpour همچنان در شهر

بمبئی باران: Mumbaikars باران به اشتراک گذاری عکس ها به عنوان سنگین downpour همچنان در شهر – اخبار

به روز شده: Jul 04, 2020, 19:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

هر آی پیش بینی بمبئی شهر و حومه در حال انتظار برای دریافت شدید تا بسیار شدید طلسم بارش در طی چند ساعت آینده

Young girls splash water on their pet dogs as heavy rains lashes Mumbai. Picture/Ashish Rane

دختران جوان, چلپ چلوپ آب در سگ حیوان خانگی خود را به عنوان سنگین باران شلاق, Mumbai. عکس/Ashish Rane

به عنوان شهر همچنان شاهد سنگین بارندگی در این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) به توییتر گرفت به گزارش غرقاب در Hindmata, Wadala و پادشاه دایره. در حالی که آب-ورود به سیستم نیز در گزارش Andheri مترو مدنی گفت: آب پاک از مترو و آن را امن برای مسافران است. بدن مدنی مستقر کارکنان در Andheri مترو به این موضوع ورود آب ناشی از باران های سنگین در بمبئی.

خصوصی آب و آژانس Skymet بنیانگذار Jatin سینگ گفت: که شده است وجود دارد بارش باران های سنگین در بخش های شمالی بمبئی امروز. در یک صدای جیر جیر به Skymet مدیر گفت که Juhu, Santacruz و Jogeshwari دریافت وزش جادوها از بارش باران.

هند و هواشناسی بخش (IMD) پیش بینی تاثیر بر اساس پیش بینی بمبئی و مناطق همسایه. طبق پیش بینی بمبئی شهر و حومه است که انتظار می رود برای دریافت شدید تا بسیار شدید طلسم بارندگی (3-5 سانتی متر/ساعت) در طول سه ساعت است. پیش بینی بیشتر گفت که بارندگی فعالیت است به احتمال زیاد به ادامه در ساعات آینده.

K S Hosalikar, آی را در بمبئی مرکز معاون مدیر گفت که در حومه بمبئی و قهوهای مایل به زرد در حال حاضر دریافت بیش از 100 میلی متر باران از صبح 8.30 صبح در جولای 4. در حالی که شهر بمبئی دریافت حدود 50+ میلیمتر بارندگی. آب و آژانس آی صادر کرده است یک هشدار قرمز برای بمبئی پلقر قهوهای مایل به زرد و Raigad بیان کرد که بسیار سنگین به بارش سنگین بود و به احتمال زیاد در روز شنبه در بسیاری از مکان ها. Hosalikar نیز به اشتراک گذاشته beautful تصویری که نشان داد رنگین کمان در روشهای هند در جنوب بمبئی.

Water-Logging-Hindmata
مداوم بارندگی باعث آب-ورود به سیستم در Hindmata. عکس/Suresh Karkera

در حالی که سنگین جادوها از بارش باران همچنان به ضربه زدن در نقاط مختلف شهر Mumbaikars در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن عکس ها و فیلم های سنگین downpour.

در اینجا برخی از بهترین توییتهایی:

سهم خود را از باران تصاویر با استفاده از #MumbaiRainsWithMidday در توییتر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de