بمبئی باران: آی پیش بینی متوسط تا سنگین متناوب باران برای 48 ساعت آینده

بمبئی باران: آی پیش بینی متوسط تا سنگین متناوب باران برای 48 ساعت آینده – اخبار

به روز شده: Jun 22, 2020, 14:49 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

هند هواشناسی وزارت معاون هواشناسی KS Hosalikar گفت که حومه غربی دریافت بارندگی نسبت به بقیه شهرستان در 24 ساعت گذشته

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

حتی به عنوان آسمان به ناچار به یک بعد از ظهر روشن و آفتابی بمبئی شاهد یک مرطوب صبح روز دوشنبه. حداکثر شهرستان نیز شاهد باران های سنگین و ابری در نقاط مختلف شهر در اواخر یکشنبه شب. هند هواشناسی بخش (آی) گفته است که این شهر به احتمال زیاد شاهد وزش با متناوب باران های سنگین برای 48 ساعت آینده.

آب و هوا بخش معاون هواشناسی KS Hosalikar گفته است که حومه غربی دریافت بارندگی نسبت به بقیه از شهرستان. “متوجه بارندگی در بمبئی و اطراف در 24 ساعت گذشته گسترده است گسترش نور متوسط نوع” Hosalikar توییتی اضافه کرد که تانه و Navi Mumbai نیز دریافت ‘خوب’ بارش باران و وزش سنگین بارندگی زیاد است به استثنای به دوش در این شهرستان در 48 ساعت آینده. IMD را, Santacruz رصدخانه دریافت 12 میلی متر باران در 24 ساعت است که بیش از آن که از Colaba رصدخانه که دریافت 0.6 باران.

با توجه به آب و هوا در بخش های شمالی و مناطق مسکونی است احتمال نسبتا گسترده به بارش گسترده برای بعد از 72 ساعت به عنوان چرخه گردش خون بیش از westcentral و مجاور شمال غربی بخش هایی از دریای عرب همچنان ادامه دارد بین 1.5 متر & 5.8 متر بالاتر از سطح دريا.

آب و هوا توسط آی پیش بینی به طور کلی آسمان ابری با چند جادوها از نور متوسط بارندگی برای شهرستان. آب و هوا وزارت, Santacruz رصدخانه ثبت شده حداکثر دمای 32.8 درجه سانتیگراد و حداقل دما 25.6 درجه سانتیگراد است. از سوی دیگر این Colaba رصدخانه ثبت شده حداکثر دمای 31.8 درجه سانتیگراد و حداقل دما 27.7 درجه سانتیگراد است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK