بمبئی باران: سنگین downpour منجر به فروپاشی دیوار در تانه; هیچ تلفات

بمبئی باران: سنگین downpour منجر به فروپاشی دیوار در قهوهای مایل به زرد بدون تلفات – اخبار

به روز شده: Jul 04, 2020, 18:43 IST | PTI | بمبئی

با توجه به دولت های منطقه قهوهای مایل به زرد دریافت کرده بود 53.23 میلی متر بارندگی تا صبح

A man armed with face mask and wind cheater in Wadala. Picture/Atul Kamble

یک مرد مسلح با ماسک صورت و باد فریبکار در Wadala. عکس/Atul Kamble

به عنوان سنگین باران در ادامه به شلاق ماهاراشترا تانه شهرستان مدنی مقامات روز شنبه گزارش داد دو حادثه از فروپاشی دیوار. هیچ تلفات گزارش شده در هر دو این حوادث یک مقام رسمی گفت.

12-پا دیوار فرو ریخت نزدیکی Khetale باغ در Hajuri منطقه با توجه به سنگین بارندگی در این ساعت صبح در حالی که شش پا دیوار در دانشگاه آزاد اسلامی نگر نیز آمد توفنده گفت: Santosh Kadam رئیس مدنی مدیریت بحران همراه است.

در ضمن بخشی از طبقه اول از یک ساختمان فرو ریخت و به دلیل باران های سنگین و باقی مانده ساختار نیز ضعیف این مقام گفت.

پرسنل آتش نشانی و مدیریت بحران همراه با عجله به صحنه برای پاک کردن باقی مانده, او گفت:, و اضافه کرد که هیچ تلفات وجود دارد.

با توجه به دولت های منطقه قهوهای مایل به زرد دریافت کرده بود 53.23 میلی متر بارندگی تا صبح در حالی که پلقر ضبط کرده 35.88 میلی متر باران در طول همان دوره است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de