بمبئی باران: شهرستان شاهد بسیار سنگین دوش, نارنجی, هشدار برای 48 ساعت

بمبئی باران: شهرستان شاهد بسیار سنگین دوش, نارنجی, هشدار برای 48 ساعت – اخبار

به روز شده: Jul 03, 2020, 11:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

هندی هواشناسی اداره صدور یک هشدار نارنجی (بسیار سنگین باران) به بمبئی برای جمعه و شنبه و زرد alert (باران سنگین) در روز یکشنبه

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

بمبئی است که به احتمال زیاد شاهد افزایش بارندگی فعالیت های در طول تعطیلات آخر هفته به شهر و حومه ممکن است دریافت سنگین را بسیار سنگین و بارش باران در 24 ساعت آینده. با توجه به آب و آژانس Skymet بالا وجود دارد شانس برای حداکثر شهرستان به تجربه باران های سنگین بین شب از ماه ژوئیه 3 و 5 جولای.

Skymet همچنین گفت که افزایش در باران فعالیت است که با توجه به حضور یک چرخه گردش خون بیش از بخش های مرکزی مسکونی و گوا حرکت خواهد کرد که در سمت شمال منطقه به همراه ماهاراشترا ساحل. حرکت چرخه گردش خون و همگرایی قوی غربی و southwesterly بادهای شمال مسکونی و گوا به احتمال زیاد به تاثیر بمبئی با سنگین را بسیار سنگین بارندگی در این روز است.

خصوصی آب و آژانس همچنین گفت که باران است به احتمال زیاد به ادامه در بمبئی به صورت سه بعدی به چهار روز پس از 5 ژوئیه و دوش را ارائه مهلت برخی از آب و هوای شرجی. حتی به شدت باران خواهد شد به تدریج کاهش می یابد, آب و هوا خواهد نه به طور کامل خشک در سراسر شهرستان, گزارش از Skymet آب و هوا گفت.

موسمی فعالیت در 24 ساعت گذشته

Skymet گفت که بیشتر از باران فعالیت در بمبئی شده اند محدود به بخش های جنوبی شهرستان طی سه تا چهار روز با Colaba دریافت تجمعی بارندگی 294mm در این زمان. با توجه به آب و آژانس Colaba ثبت 58mm از باران در 24 ساعت گذشته, در حالی که حومه شاهد نور متوسط باران در هفته گذشته.

با توجه به هواشناسی بخش جنوب بمبئی و مرکزی حومه با تجربه جدا باران های سنگین در حالی که بقیه از شهرستان شاهد وزش باران در روز پنج شنبه شب.

آی اتحاد هوا سنگین و بسیار سنگین باران در مکان های جدا شده برای جمعه و شنبه برای بمبئی پلقر و قهوهای مایل به زرد و یک قرمز هشدار هشدار برای Raigad با بسیار سنگین باران برای روز شنبه. بارندگی است به احتمال زیاد به افزایش در ساحل غربی ماهاراشترا و داخلی ماهاراشترا تا 5 ژوئیه.

در چهارشنبه آی صادر کرده است یک هشدار نارنجی (بسیار سنگین باران) به بمبئی برای جمعه و شنبه و زرد alert (باران سنگین) در روز یکشنبه.

پلیس بمبئی نیز توییتی یک هشدار برای باران های سنگین در این شهرستان است به احتمال زیاد شاهد و توصیه مردم به ماندن در خانه و اقدامات احتیاطی لازم.

ماهیگیران توصیه به سرمایه گذاری به دریا کردن ماهاراشترا-گوا ساحل در جولای 3 و 4 جولای

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im