بمبئی باران: شهرستان شاهد بارش باران های سنگین بین جولای 3 و 5

بمبئی باران: شهرستان شاهد بارش باران های سنگین بین جولای 3 و 5 – اخبار

به روز شده: Jun 30, 2020, 14:08 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

با توجه به خصوصی آب و آژانس Skymet فعالیت است که با توجه به چرخه گردش خون دیده می شود بیش از شمالی مسکونی و گوا

Picture/Pradeep Dhivar

عکس/Pradeep Dhivar

پس از خشک آخر هفته بمبئی است که به احتمال زیاد شاهد سنگین و بسیار سنگین بارندگی در این آخر هفته آینده. با توجه به خصوصی آب و آژانس Skymet اکثر شهرستان است که انتظار می رود به تجربه سنگین و بسیار سنگین و بارش باران در روزهای 3 و 5 جولای.

خصوصی آب و آژانس گفت: این فعالیت با توجه به چرخه گردش خون بیش از شمالی مسکونی و گوا. به عنوان چرخه گردش پیش بینی شده است به تدریج تغییر شمال در جنوب گجرات شدت باران است به احتمال زیاد به افزایش است که تاثیر را در بمبئی و مناطق همسایه.

Skymet همچنین گفت که در حد متوسط به سنگین باران ادامه انتظار می رود تا ماه جولای 7 با شکند.

یک شنبه شب در بمبئی

بمبئی شاهد باران های سنگین در روز دوشنبه است که به ساکنان برخی از مهلت از آب و هوای شرجی. با توجه به Skymet سنگین downpour تجربه شد در بخش هایی از جنوب بمبئی که در آن برخی از مناطق دریافت بیش از 100 میلی متر باران.

بخش هایی از شهرستان از جمله نیروی دریایی نگر در Colaba, Kalbadevi, Dadar, Mahim, Matunga, تصمیم با خود شماست Mahalaxmi, Lalbagh و Worli بودند تحت تاثیر باران های سنگین. در مقایسه با مناطق جنوبی بمبئی شرقی و شمال حومه شاهد نور دوش.

با توجه به هواشناسی بخش بمبئی چند مناطق جدا شده در جنوب بمبئی شاهد بیش از 90 بارندگی. آب و هوا وزارت Colaba رصدخانه ثبت شده 101.1 میلی متر بارش باران در روز دوشنبه. از سوی دیگر این, Santacruz رصدخانه ثبت شده 11.2 میلی متر باران.

این آی پیش بینی کرده است امکان از باران های سنگین در بخشهاي جدا شده از بمبئی با likeliness متوسط باران ابری رخ می دهد در شهر و حومه برای شنبه. آب و هوا وزارت, Santacruz رصدخانه ثبت حداکثر دمای 32.4 درجه سانتیگراد و حداقل دما 25.6 درجه سانتیگراد است. این Colaba رصدخانه ثبت شده حداکثر دمای 32.2 درجه سانتیگراد و حداقل دما 24.5 درجه سانتیگراد است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول