بمبئی باران: شهرستان برای دریافت گسترده دوش تا جولای 8

بمبئی باران: شهرستان برای دریافت گسترده دوش تا 8 ژوئیه – اخبار

به روز شده: Jul 05, 2020, 11:10 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در چند روز گذشته موارد شدید از غرقاب و درخت-سقوط گزارش شده همراه با سنگین ترافیک در نقاط مختلف بمبئی

File Picture/Satej Shinde

فایل تصویر/Satej Shinde

با بارش باران های سیل آوردن بمبئی به وقفه و شدید غرقاب موارد گزارش از بسیاری از نقاط هند هواشناسی بخش (آی) گفت که باران ادامه خواهد داد در شهر و حومه تا 8 ژوئیه.

با توجه به آی باران فعالیت است که با توجه به یک سیکلون گردش در جنوب گجرات و مناطق همسایه که در حال حاضر دیده می شود بین 1.5 متر و 3.6 متر بالاتر از سطح دريا و چرخش به سمت جنوب با ارتفاع. همچنین موسمی جنوب غربی پیشرفت کرده است از متوسط تا قوی بیش از مرکزی و دریای عرب و جنوب غربی دریای عرب و رفته است متوسط بیش از شمال دریای عرب و جنوب شرقی دریای عرب است.

به عنوان بمبئی و مناطق همسایه شده اند تجربه سنگین باران از روز جمعه این آی معاون هواشناسی, KS Hosalikar توییتی که در این شهرستان به ثبت بیش از 200 متر از باران در 24 ساعت گذشته. “مدل های تحقیق نشان می دهد که سنگین RF به امروز ادامه دارد. کل west coast, هم,” او اضافه شده است.

موسمی فعالیت در 24 ساعت گذشته

با توجه به آب و گروه Colaba رصدخانه ثبت شده 200.8 میلیمتر بارندگی در 24 ساعت گذشته, در حالی که, Santacruz رصدخانه ثبت شده 129.6 میلی متر بارندگی. آب و هوا بخش پیش بینی کرده است متناوب وزش باران یا دوش در شهر و حومه با احتمال بارش باران های سنگین در مکان های جدا شده.

در چند روز گذشته موارد شدید از غرقاب و درخت-سقوط گزارش شده همراه با سنگین ترافیک در بخش های مختلف از بمبئی. فاجعه مدیریت تلفن از Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) گفت: آب-ورود به سیستم گزارش شده در مناطق کم ارتفاع از سطح شهر مانند تصمیم با خود شماست تامي و میلان مترو. آن را نیز اضافه شده است که وجود دارد و 19 شکایت از درخت/شاخه افتادن اما هیچ کس مجروح در حوادث.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im