بمبئی باران 2020: موسمی رود را برای ورود به شهر بین ماه های ژوئن 15 و 20 ژوئن میگه آی

بمبئی باران 2020: موسمی رود را برای ورود به شهر بین ماه های ژوئن 15 و 20 ژوئن میگه آی – اخبار

به روز شده: مه 26, 2020, 20:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

باران آسمان در بمبئی به هوا برای دو روز آینده با توجه به آب و دفتر آی

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

شروع موسمی در کرالا است که انتظار می رود در اطراف ژوئن 5 و جنوب غربی موسمی را ریزش زمین در ماهاراشترا توسط 15 ژوئن به عنوان کشور چنگ زدن با شیوع کروناویروس. راجندرا کومار Jenamani سر از منطقه ای تخصصی هواشناسی مرکز گفت که بمبئی را دریافت مهلت از گرمای سوزان بین ماه های ژوئن 15 و 20 ژوئن هنگامی که باران می رود.

“موسمی جنوب غربی است که انتظار می رود برای رسیدن به بیش از کرالا ساحل بین ژوئن 1 و 5 ژوئن است و به احتمال زیاد برای رسیدن به بمبئی در ماه ژوئن 15 تا 20 ژوئن” اخبار آژانس آنی به نقل از Jenamani.

در ضمن Brihanmumbai شهرداری شرکت انجام شده است قبل از موسمی کار در نوسان کامل از جمله نصب و راه اندازی پمپ ها در مناطق کم ارتفاع جاده تعمیرات prunning از شاخه های درخت و دیگر کار می کند. آتش نشانی سیل تیم امداد و نجات نیز آموزش به آماده شدن برای فصل باران های موسمی.

آی معاون مدیر کل هواشناسی K. S. Hosalikar در زمان به توییتر به ستایش از تلاش های مدنی بدن نسبت به آماده سازی برای فصل بارانی.

جالب هند هواشناسی بخش (IMD) آب و هوا پیش بینی باران آسمان در بمبئی برای دو روز آینده. حداکثر دمای ثبت شده در شنبه isaround 34 درجه سانتیگراد حداقل دمای ثبت شده است به حدود 28 درجه سانتیگراد با احتمال نوسانات به 27 درجه سانتیگراد برای دو روز آینده.

بمبئی دریافت به طور متوسط از 2,350 میلیمتر بارندگی در طول فصل از ماه ژوئن تا سپتامبر با تیر و مرداد به عنوان مرطوب ماه.

IMD همچنین پیش بینی کرد که heatwave شرایط به احتمال زیاد برای غلبه بر مرکزی ماهاراشترا Vidarbha گجرات و دیگر نقاط کشور برای دو روز آینده. ML Sahu از منطقه ای هواشناسی, مرکز ناگپور گفت آنی که قرمز-هشدار صادر شده برای Vidarbha تا پایان مارس.

K. S. Hosalikar در یک توییت گفت: “لطفا مراقب مامان بعد از ظهر و جلوگیری از بیرون رفتن بین 11 صبح تا 3 بعد از ظهر.”

قرمز-کد رنگ هشدار آب و هوا صادر شده برای آسام و مگالایا از مارس 26-28, IMD گفت: پیش بینی بسیار سنگین بارندگی در این دو ایالت شمالی این کشور ،

(با ورودی از سازمان)

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>