بمبئی باران 2020: Heavy rain به احتمال زیاد در شهر در ژوئن 3 و 4 ژوئن میگه آی


هندی هواشناسی بخش (IMD), پیش بینی باران و رعد و برق دوش در بمبئی خان و پلقر در چند روز آینده با شدت سنگین تر در ژوئن 3 و 4 ژوئن

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

Mumbaikars از خواب بیدار به یک هوای بارانی دوشنبه صبح به دوش بودند که در نقاط مختلف شهر از جمله Navi Mumbai خان و میرا-Bhayander مناطق.

با توجه به پیش بینی های صادر شده توسط اداره هواشناسی (IMD) بمبئی همراه با قهوهای مایل به زرد و پلقر را تجربه باران و رعد و برق دوش از ژوئن 1 به 4 ژوئن. آب و آژانس اظهار داشت که این احتمال وجود دارد که سنگین و بسیار سنگین باران رخ می دهد در بخش هایی از بمبئی و تانه در ژوئن 3 و 4 ژوئن. در پلقر یک هشدار قرمز صادر شده در ژوئن 3 و 4 ژوئن با احتمال بسیار سنگین بارندگی در مکان های جدا شده.

IMD forecast
تصویر حسن نیت ارائه میدهد: هند هواشناسی بخش

در ضمن با شروع باران های موسمی انتظار می رود در کرالا IMD صادر کرده است زرد هشدار برای نه منطقه از دولت در روز دوشنبه. هند و هواشناسی بخش است که میله میله به موضوع مرحله دوم دوربرد هوا (LRF) برای جنوب غرب باران های موسمی در فصل بارش باران در روز دوشنبه.

این آی پیش بینی کرده بود شروع موسمی در کرالا در ژوئن 1 در چنای در 4 ژوئن در حیدرآباد در تاریخ 8 ژوئن در Pune 10 ژوئن و بمبئی در ژوئن 11 و دهلی نو در ژوئن 27, گفت:, گزارش در IANS.

(با آژانس ورودی)


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im