بمبئی باران 2020: شهرستان شاهد ریزش باران شدت به افزایش در ماه اوت می گوید Skymet

بمبئی باران 2020: شهرستان شاهد ریزش باران شدت به افزایش در ماه اوت می گوید Skymet – اخبار

به روز شده: Jul 26, 2020, 12:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

خصوصی آب و آژانس Skymet گفت که متوسط دوش بیش از بمبئی و حومه را افزایش می دهد در اطراف جولای 31 و ممکن است تا ماه اوت 3 یا 4

People enjoy spending weekend at Marine Drive in South Mumbai. Pic/Bipin Kokate

مردم لذت بردن از صرف تعطیلات آخر هفته در دریایی رانندگی در جنوب بمبئی. عکس/Bipin Kokate

بمبئی و مناطق اطراف آن شاهد بوده اند خشک اجرا تا کنون پس از دریافت مستمر جادوها از بارش باران های سنگین برای سه روز در هفته دوم جولای. با توجه به خصوصی آب و آژانس Skymet جدا شده نور باران با یکی یا دو تا متوسط جادوها ادامه داد: بیش از بمبئی و حومه در 24 ساعت گذشته.

به عنوان در هر آب و آژانس , Santacruz ثبت 9 میلیمتر بارندگی در حالی که Colaba مشاهده 2 میلیمتر بارندگی در 24 ساعت گذشته. “ما انتظار نداریم که هر گونه افزایش قابل توجهی در باران, فعالیت بیش از شهرستان برای حداقل بعد از چهار روز” Skymet گفت.

در آن روزانه آب و هوا بولتن Skymet گفت: ممکن است یک افزایش در فعالیت موسمی در اطراف ژوئیه 31. اما آب و آژانس گفت که متوسط دوش بیش از بمبئی و حومه را افزایش می دهد در اطراف جولای 31 و ممکن است تا ماه اوت 3 یا 4.

در شنبه Skymet گفت که ریزش باران ادامه خواهد داد و بیش از بمبئی اما پس از آن باران, فعالیت های در حال انتظار برای انتخاب سرعت در اطراف اوت 2 یا 3 بیش از بمبئی و حومه. ساخت یک آب و هوا پیش بینی برای ماه اوت Skymet گفت که ماه اوت ممکن است شروع با یک بارانی توجه داشته باشید برای بمبئی و حومه در نتیجه منجر به کاهش دمای کلی با آب و تبدیل شدن راحت است.

آی معاون مدیر کل غرب منطقه KS Hosalikar به توییتر گرفت و گفت که امکانات وجود دارد از باران به ادامه یک شب در مکان های جدا شده در بمبئی و مناطق همسایه. ابر باند دیده می شود بیش از بمبئی و اطراف با آخرین رادار و تصاویر ماهواره ای,” Hosalikar توییتی.

برای اطلاعات بیشتر در بمبئی باران اتمام برنامه بمبئی باران توسط Skymet

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید