بمبئی: Praveen Pardeshi منتقل اقبال چهل جدید BMC رئیس

بمبئی: Praveen Pardeshi منتقل اقبال چهل جدید BMC رئیس – اخبار

به روز شده: مارس 08, 2020, 19:53 IST | Dharmendra Jore | بمبئی

وقت BMC رئیس Praveen Pardeshi منتقل شده اضافی به عنوان دبیر کل در توسعه شهری بخش که در آن اقبال چهل نوشته شده بود قبلا

BMC Headquarters

BMC ستاد

در میان اتهامات سوء مدیریت بیمارستان و با افزایش COVID-19 موارد در بمبئی در ماهاراشترا دولت به طور کامل بازرسی و نگهداری بالا و اداری تنظیم از Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) با انتقال کمیسر Praveen Pardeshi و اضافی دو کمیسیون در روز جمعه.

اقبال سینگ چهل جایگزین خواهد شد Praveen Pardeshi به عنوان رئیس جدید باشگاه. Pardeshi را مسئول شهری در بخش توسعه در Mantralaya بود که به ریاست چهل. Ashwini Bhide بود که در انتظار مجوز های ارسال و پس از 3 مترو جنجال و پس از آن انتقال منصوب شد به عنوان اضافی شهرداری کمیسر همراه با خان مدنی Sanjeev Jaiswal که او نیز پیوست Bhide در همان ظرفیت است. را جایگزین وقت Babasaheb Jarad و Jayshree Bhoj که منتقل شدند.

مذاکرات ممکن است برخورد از نظر بین Pravin Pardeshi و سیاسی و اداری کارفرمایان در Mantralaya به نظر می رسد ثابت کرده اند صحیح حتی به عنوان احزاب مخالف گفت: در روز جمعه که شیو سنا به رهبری دولت در تلاش بود تا underplay شکست خود را با تغییر سرزنش به بوروکرات با انتقال آنها.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de