بمبئی کمیسر پلیس سانجی Barve می شود محرک وداع

بمبئی کمیسر پلیس سانجی Barve می شود محرک وداع – اخبار

به روز شده: فوریه 29, 2020, 10:38 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این Uddhav Thackeray-led ماها Vikas Aghadi دولت است که هنوز به نام Barve جانشین

Pics/Pradip Dhivar

عکس/Pradip Dhivar

بمبئی کمیسر پلیس سانجی Barve بازنشسته از پست شهرستان رئیس پلیس در روز شنبه. Barve بود که در مجموعه ای به بازنشسته در اوت 31 2019 داده شد سه ماه پسوند در دو نوبت.

رئیس پلیس داده شد یک محرک وداع با پذیرش این شهر نیروی پلیس در Naigaon مقر پلیس در تامي در روز شنبه. Barve منصوب شد به عنوان بمبئی پلیس بالا در فوریه 28, 2019.

Sanjay Barve farewell

در روز جمعه, صفحه اصلی, وزیر آنیل Deshmukh قرار داده و به بقیه شایعات که وقت بمبئی رئیس پلیس سانجی Barve را یکی دیگر از فرمت. پرداختن رسانه ها خارج Vidhan Bhavan, Deshmukh گفت: “زمان کمیسر پلیس خواهد شد و یک افسر منصوب خواهد شد.”

Deshmukh اشاره نمی کند که موفق Barve اما منابع گفت: وزیر Uddhav Thackeray و معاون او Ajit Pawar تا به حال نه به اجماع رسیده تا اواخر شب جمعه است.

منابع همچنین گفت: نام اداره مبارزه با فساد رئیس Parambir سینگ (DG رتبه), Rajanish ست (ADG) و Sadanand تاریخ (ADG) مورد بحث قرار گرفت. از این سینگ و شیث گفته می شود رقیب بالا.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de