خرید رپورتاژ

بمبئی: برنامه های جریان برای بازسازی هیمالیا پا-بیش-پل – اخبار

به روز شده: فوریه 17, 2020, 08:06 IST | یک خبرنگار | بمبئی

بدن مدنی در حال حاضر آماده یک بازسازی طرح و با توجه به پاسخ های داده شده به کمیته دائمی اعضای این گروه را تایید و از بمبئی حفاظت از میراث فرهنگی و کمیته ساخت و ساز پل

The bridge collapsed on March 14, 2019, killing six

این پل در مارس 14, 2019, کشتن شش

این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) به ارائه گزارش به کمیته میراث به بازسازی هیمالیا پا-بیش-پل (FOB) که فرو ریخت در مارس 14, 2019, کشته شدن شش نفر و مجروح شدن حدود 31 نفر است.

بدن مدنی در حال حاضر آماده یک بازسازی طرح و با توجه به پاسخ های داده شده به کمیته دائمی اعضای این گروه را تایید و از بمبئی حفاظت از میراث فرهنگی و کمیته ساخت و ساز پل.

این corporators در کمیته ادعا کرده است که با وجود یک سال گذشت توسط باشگاه گرفته نشده بود هر گام برای بازسازی پل. آنها همچنین در مورد شکایت از کمبود فضا برای روزانه مسافران برای عبور مشغول DN جاده برای دسترسی به شمال تا پایان CSMT.

مدنی دولت در یک نوشته پاسخ به corporators ذکر است که به زودی پس از بدبختی یک گورخر عبور ساخته شده برای شهروندان است.

بیشتر مدنی مقامات این پل بخش ذکر است که بازسازی این پل را به زودی به عنوان آنها منصوب مشاور در سپتامبر سال گذشته که کمک کرده است تا بدن مدنی در طراحی پل.

به گفته منابع این پل را پله برقی و BMC نیز سعی کنید برای حفظ نگاه از پل مطابق با میراث حوزه.

یکی از مدنی مقامات گفت: “گزارش ارائه شده به کمیته میراث چند روز پیش. در این گزارش ما به ذکر سه طرح مختلف برای پل نگه داشتن میراث حوزه در نظر داشته باشید.

این موضوع به زودی انجام شود تا برای بحث و گفتگو.

هنگامی که این مصوبات در ما شناور مناقصه برای انتخاب پیمانکاران. ما را حفظ خواهد کرد مناقصه شرایط چنین است که کار ساخت و ساز به اتمام است در اولین.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان