بمبئی: صلح آمیز ضد کا تظاهرات را می توانید در ادامه می گوید: جدید کمیسر پلیس Parambir سینگ

بمبئی: صلح آمیز ضد کا تظاهرات را می توانید در ادامه می گوید: جدید کمیسر پلیس Parambir Singh – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 29, 2020, 17:31 IST | ANI | بمبئی

به تازگی منصوب کمیسر پلیس همچنین گفت که او را به ادامه ساخت بر کار خوب انجام شده توسط پیشینیان خود و تشکر از دولت برای انتخاب او برای پست

Newly appointed Mumbai Police Commissioner Parambir Singh interacts with the media persons. Picture/Ashish Raje

به تازگی منصوب بمبئی کمیسر پلیس Parambir سینگ در تعامل با رسانه ها و افراد. عکس/Ashish Raje

درست بعد از گرفتن شارژ به عنوان کمیسر پلیس بمبئی در شنبه Parambir سینگ گفت که صلح آمیز ضد شهروندی متمم قانون (CAA) تظاهرات خواهد بود و مجاز به ادامه در این شهرستان است.

“اعتراض مسالمت آمیز یک حق دموکراتیک مردم است. وجود دارد هیچ کار اشتباهی با آن مگر اینکه این تبدیل به یک انسداد برای مردم عادی و یا شکستن قوانین. من درخواست تجدید نظر به آنها را به ادامه تظاهرات خود را با استفاده از قانون اساسی راه و در درون مرزهای قانونی,” سینگ به خبرنگاران گفت: اینجا.

ضد کا تظاهرات به رهبری زنان شده اند مداوم در Morland جاده در Nagpada منطقه بمبئی برای بیش از یک ماه است.

به تازگی منصوب کمیسر پلیس همچنین گفت که او را به ادامه ساخت بر کار خوب انجام شده توسط پیشینیان خود و تشکر از دولت برای انتخاب او برای پست.

“من احساس افتخار به اشغال این پست به عنوان های مختلف افسانه را اشغال کرده اند در این پست قبل از من. من با فروتنی به انتخاب شده برای این کار. من ادامه خواهد داد تا آثار خوب انجام شده توسط پیشینیان من گفت:” سینگ.

“همراه با تیم من من ادامه خواهد داد برای حفظ نظم و قانون. کنترل خیابان جنایات حصول اطمینان از زنان ایمنی بدون توجه به اینکه آیا آن روز یا شب و ساختمان بر موفقیت بیش از اموات جنایات خواهد بود اولویت های من,” او گفت:.

سینگ قبلا عنوان ماهاراشترا ضد فساد اداره (ACB), انتصاب او به عنوان کمیسر پلیس پیش از آن اعلام شد امروز.

او به جای سانجی Barve که بازنشسته است و امروز. Barve بر گرفته بود به عنوان بمبئی کمیسر پلیس در فوریه 28 سال گذشته است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de