بمبئی: Ola پمپ تا 50 تومان کرور روپیه صندوق برای تمام کابین/خودرو رانندگان در سراسر سیستم عامل


Ola بنیاد همچنین راه اندازی یک کمپین crowdfunding, اجازه می دهد تا شهروندان برای کمک به خانواده های رانندگان

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

به Ola گروه آمده است تا با یک تومان 50 کرور صندوق برای حمایت از خودرو-کالسکه, cab, kaali-peeli و رانندگان تاکسی در سراسر هند صرف نظر از اینکه آیا آنها در Ola پلت فرم یا نه.

تحت رانندگی, راننده, صندوق,’ تحت نظارت آن رفاه اجتماعی بازوی Ola بنیاد Ola گروه و کارکنان در حال حاضر کمک های اولیه سرمایه تومان 20 کرور با کمک از Ola گروه سرمایه گذاران و از طریق یک پلت فرم crowdfunding برای شهروندان و موسسه دیگر که در نظر دارد به منظور بالا بردن تا به Rs 50 کرور.

از بنیانگذاران Bhavish Aggarwal گفت که او نیز چشم پوشیدن از حقوق و دستمزد خود را برای 1 سال که همچنین کمک به صندوق.

کلید اشاره گر:

  • Ola راه اندازی رانندگی راننده’ صندوق برای حمایت از رانندگان و خانواده های آنها که خود را بدون درآمد امروز.
  • این صندوق راه اندازی خواهد شد تحت Ola بنیاد رفاه اجتماعی بازوی Ola و کمک خواهد کرد که همه رانندگان و خانواده های آنها در سراسر کابین خودرو تاکسی kaali-peelis ، صرف نظر از اینکه آیا آنها در Ola پلت فرم یا نه.
  • سرمایه اولیه خواهد بود کمک توسط Ola ، کارکنان خواهد شد کمک 20 کرور. در حالی که Bhavish Aggarwal کمک خواهد کرد 1 سال و دستمزد به سمت صندوق.
  • Ola بنیاد همچنین راه اندازی یک کمپین crowdfunding, اجازه می دهد تا شهروندان برای کمک به خانواده های رانندگان; ما درخواست تجدید نظر هر شهروند برای کمک در هر راه که آنها می توانند برای حمایت از خانواده ها از میلیون ها نفر از رانندگان در سراسر هند است.
  • این ابتکار عمل را به تمرکز بر روی مناطق کلیدی مانند اورژانس پشتیبانی (حمایت های پزشکی, مشاوره رایگان, و غیره.) و لوازم ضروری.
  • این است که 100 درصد نه برای سود کمپین و استفاده از تمام درآمد حاصل خواهد شد فاش در شفافیت مالی گزارش که ارسال خواهد شد به تمام همکاران به مبارزات انتخاباتی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de