بمبئی: بدون نیاز به بحث در مورد کا, NPR در ماهاراشترا مجلس می گوید: Ashok Chavan

بمبئی: بدون نیاز به بحث در مورد کا, NPR در ماهاراشترا مجلس می گوید: Ashok Chavan – اخبار

به روز شده: May 05, 2020, 18:24 IST | ANI | بمبئی

کنگره خواستار آن شدند که وجود دارد باید یک قطعنامه تصویب در دولت و مجلس در برابر کا و NPR

Maharashtra PWD Minister and Congress leader Ashok Chavan. Picture/Twitter Ashok Chavan

ماهاراشترا PWD وزیر و رهبر کنگره Ashok Chavan. عکس/توییتر Ashok Chavan

ماهاراشترا وزیر کابینه و مقامات ارشد کنگره رهبر Ashok Chavan گفت که نیازی به بحث در مورد تابعیت متمم قانون (CAA) و ملی ثبت احوال (NPR) در دولت و مجلس است.

“من شخصا احساس می کنم کا, NPR قانون از دولت مرکزی. بنابراین بدون نیاز به این بحث در ماهاراشترا مجمع… که وزیر به آن نگاه کنید و تصمیم گیری هر چه بهترین است” Chavan گفت. Chavan اضافه شده است که وجود شکاف در درون ماها Vikas Aghadi یک اتحاد شیو سنا, NCP و کنگره است.

“هر سه طرف از این دیدگاه همان است که قانون است و نه به نفع ملت و دولت نمی تواند اجرا شود. رئیس جمهوری نیز پاک خود را ایستاده در حال حاضر” Chavan گفت.

پیش از این کنگره خواستار آن شدند که وجود دارد باید قطعنامه تصویب در دولت و مجلس در برابر کا و NPR.

در همین حال رئیس سابق وزیر و رهبر مخالفان Devendra Fadnavis گفت که وجود دارد بسیاری از سردرگمی در ماهاراشترا به دلیل های مختلف رهبران و وزرای مگا ولت آمپر دولت در حال دادن اظهارات متناقض در مورد کا.

“این باید پاک شود از طریق بحث در مورد دقیقا همان چیزی است که از نظر مگا ولت آمپر دولت درباره کا. برخی از وزرا از MVA دولت هستند و آشکارا گفت که آنها نمی پشتیبانی کا و می خواهید آنها را به وضوح در خانه در برابر آن. برخی از آنها حتی شرکت کننده در ضد کا تظاهرات” Fadnavis گفت.

“در حالی که سانتی متر Uddhav Thackeray پشتیبانی کا چندین بار گفت که وجود خواهد داشت نه هر گونه مشکلات ناشی از کا در دولت است. وجود دارد بسیاری از سردرگمی در میان رهبران و مردم ماهاراشترا نیاز به وضوح در آن است. بنابراین نظر ما این است که این دولت باید روشن موضع خود را در کف خانه در مورد آنچه که دقیقا این است که نظر خود را در کا,” او اضافه شده است.

چندین غیر BJP حکومت متحده گذشت یک ضد کا قطعنامه در دولت خود مجموعه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im