بمبئی: نیتا Ambani به رسمیت شناخته شده در میان برترین خیر از سال 2020 که افزایش مشارکت در COVID-19

بمبئی: نیتا Ambani به رسمیت شناخته شده در میان برترین خیر از سال 2020 که افزایش مشارکت در COVID-19 – اخبار

انتشار: Jun 21, 2020, 19:38 IST | ANI | بمبئی

بحران تقریبا همیشه تقاضای فوری و فوری توجه, امداد, از, منابع, از نبوغ و مهمتر از همه از شفقت نیتا Ambani گفت:

Nita Ambani, Chairperson of Reliance Foundation

نیتا Ambani رئیس بنیاد اعتماد

تابستان موضوع شهر و کشور آمریکا, پیشرو, مجله برجسته است نیتا Ambani و اعتماد پایه و اساس میان خیر از سال 2020 که صرفه جویی در زندگی در میان شیوع کروناویروس.

مجله برجسته Ambani برای پیشرو تکیه بنیاد تلاش در تغذیه خط مقدم کارگران و فقرا آن کمک های مالی و تنظیم هند برای اولین بار Covid-19 بیمارستان. او تنها در لیست است که ویژگی های برجسته جهانی افراد مانند تیم کوک, اپرا وینفری, Laurene Powell مشاغل Lauder, خانواده, Donatella Versace, مایکل بلومبرگ, لئوناردو دی Caprio و بیشتر.

به رسمیت شناختن تلاش Ambani و پایه و اساس این مجله اعلام کرد: “تکیه بنیاد بشردوستانه ابتکار Reliance Industries تاسیس و ریاست Ambani–توزیع میلیون ها نفر از وعده های غذایی و ماسک به خط مقدم کارگران و فقرا تنظیم هند برای اولین بار در بیمارستان برای Covid-19 بیماران و اهدا 72 میلیون دلار به یک صندوق اضطراری.”

مجله اختصاص یک شماره کامل و سالانه به خیر که با تحت تاثیر قرار دادن تعهد خود نبوغ و سخاوتمندانه. “این سال را لیست اضافه شده حس فوریت: تحت شرایط تاریخی این مردم به صرفه جویی در زندگی ما و حس ما امیدواریم که در حال حاضر” آن اشاره کرد.

در سخنرانی خود در این مناسبت Ambani که رئیس تکیه بنیاد گفت: “بحران تقریبا همیشه تقاضای فوری و فوری توجه, امداد, از, منابع, از نبوغ و مهمتر از همه از شفقت. در طول سال ما باید خودمان را مجهز در این بنیاد و در تکیه صنایع برای پاسخ به بحران ها با, فوری چند جانبه و همچنین سیستماتیک و کالیبره پاسخ به تلاش های ما موثر و پایدار.”

“ما خوشحالیم و فروتنی که ما ابتکار عمل است که به رسمیت شناخته شده در سطح جهانی است. ما انسان دوستی است که متعهد به حمایت از دولت ما و جامعه ما هر زمان که نیاز ناشی میشود,” او گفت:. تحت Ambani رهبری تکیه بنیاد شدت تلاش خود را به آدرس سلامت و انسانی بحران هایی که کشور رو با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

در یکی از اولین اقدامات در این کشور تکیه بنیاد کار کرده و با مقامات محلی در بمبئی به ساخت 100 تخت Covid بیمارستان در کمتر از دو هفته در ماه مارس. این تاسیسات آغاز شده است که مصرف COVID بیماران تا پایان ماه مارس شد و بیشتر گسترش با تکیه بنیاد حمایت بیش از 220 تخت در ماه آوریل است.

اعتماد پایه و اساس نیز آغاز شده و در سراسر کشور خدمات مواد غذایی به نام “آنا Seva’ است که در خدمت 50 میلیون وعده های غذایی تا کنون و تبدیل به بزرگترین شرکت وعده غذایی برنامه. اعتماد صنایع نیز شروع به ساخت ماسک و PPEs و کمک به این کشور برای دستیابی به خودکفایی در تولید این موارد بسیار مهم در مبارزه با این بیماری همه گیر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK