بمبئی: Mulund MLA در معرض فاسد دولت تامین مواد غذایی در جیره مغازه

بمبئی: Mulund MLA در معرض فاسد دولت تامین مواد غذایی در جیره مغازه ها – اخبار

به روز شده: Apr 02, 2020, 19:57 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Kotecha نیز به ضرب گلوله کشته نامه ای به وزیر برجسته این مشکل توضیح که پیمانکار اختصاص داده شده برای این کار کافی نبود وسایل نقلیه برای حمل و نقل کالاهای اساسی از دولت godown در بریولی

Picture/Rajendra B Aklekar

عکس/راجندرا B Aklekar

در تکان دهنده قرار گرفتن در معرض Mulund عضو مجلس قانون گذاری Mihir Kotecha در پنج شنبه, گیر افتاد, زیر استاندارد کیفیت گندم در دولت mobile سهمیه بندی فروشگاه در Mulund شرق پس از او شخصا بازدید و بازرسی آنها.

“دو روز پیش من گرفته بود یک نقد و بررسی از جیره افسر در Mulund و پیدا کرده بود که تنها 22 از 42 مغازه بود یا برنج یا گندم. وجود داشته است هیچ پاسخی از دولت برای یک هفته. من مجبور شد برای پرینت موضوع را به پلیس و دولت برای جلوگیری از یک law & order وضعیت است.”

Kotecha نیز به ضرب گلوله کشته نامه ای به وزیر برجسته این مشکل توضیح که پیمانکار که اختصاص داده شده بود این کار را به اندازه کافی وسایل نقلیه برای حمل و نقل کالاهای اساسی از دولت godown در بریولی.

“من به نام تا کنترل سهمیه را که گفت که آنها را در قرار دادن لوازم در سه-چهار روز. من حتی به آنها گفتم که من آماده بود به ترتیب برای کار و حمل و نقل تمام جیره است که اختصاص داده شده بود برای Mulund در هزینه” او گفت:.

به عنوان بخشی از من پیروی کنید تا در هنگام مراجعه به یک فروشگاه در Mulund شرق در 90feet جاده های شخصی, بازرسی, من در بر داشت زیر استاندارد کیفیت گندم در تلفن همراه جیره فروشگاه و برجسته این موضوع را دوباره به دولت. “من اطمینان از سهمیه بندی گروه است که آن را جایگزین خواهد شد,” او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de