بمبئی: موسمی حفاظت کار در CSMT-یورن خط ری استارت

بمبئی: موسمی حفاظت کار در CSMT-یورن خط ری استارت – اخبار

به روز شده: مه 25, 2020, 07:28 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

پس از تکمیل این کشش نهایی از این پروژه ارائه خواهد شد اتصال به فرودگاه جدید هر زمان که از آن باز می شود تا به

Work is being done on the line to protect the structures under construction from monsoon wear and tear

کار در حال انجام است بر روی خط برای حفاظت از سازه های در حال ساخت از باران های موسمی و درنتیجه

حتی به عنوان دولت همچنان در مرحله چهارم از COVID-19 مستند راه آهن باید دوباره کار بر روی فاز دوم مستقیم بمبئی CSMT-یورن حومه خط به منظور حفاظت از سازه های تحت ساخت و ساز از آب-ورود به سیستم و دیگر موسمی مربوط به ساییدگی و پارگی. پس از تکمیل این کشش نهایی از این پروژه ارائه خواهد شد اتصال به فرودگاه جدید که از آن باز می شود تا. به گفته منابع این خط ممکن است باز شود تا سال 2021 اگر ظاهر رزومه ارسال موسمی.

یک مهندس ارشد مشغول به کار در خط گفت: “ما شروع به کار در شش مکان در سطوح مختلف پس از گرفتن اجازه از Raigad جمع آوری به طوری که سازه که در حال احداث هستند به اندازه کافی محافظت از باران های موسمی-مشکلات مربوط به. این شامل کار بر روی ایستگاه های جدید ساختمان پلت فرم را پوشش می دهد و پل در امتداد خط.”

Work is being done on the line to protect the structures under construction from monsoon wear and tear

این ایستگاه های جدید که در آن انجام شده است شامل Ranjanpada, Nhava Sheva, Dronagiri و یورن. از مجموع 27 کیلومتر حدود 12 متر تا Kharkopar است که در حال حاضر عملیاتی.

فاز دو این پروژه از Kharkopar به یورن تا به حال مواجه شده است تعدادی از مسائل از جمله خرید زمین و جنگل گواهی عدم سوء پیشینه که در حال حاضر در حال رسیدگی به طور مشترک توسط مرکزی راه آهن و CIDCO.

این یورن حومه خط آهن نه تنها می تواند یک مزیت برای کسانی که سفر به جدید فرودگاه, اما آن را نیز ارائه اتصال به جواهر لعل نهرو پورت اعتماد. و نگه داشتن آینده رشد ذهن, راه آهن و CIDCO در حال برنامه ریزی زیرساخت برای ارائه مستقیم اتصال به قطار حومه. هنگامی که خط آماده است تا آن را به مسافران به طور متوسط 1.45 ساعت برای رسیدن به یورن. موجود حمل و نقل خط به یورن در مورد 95.10 متر از بمبئی CST و خط جدید را از طریق یک مسیر کوتاه و برش فاصله نزدیک به نیم.

ارشد مهندس گفت که خط جدید متصل موجود بندرگاه خط در دو نقطه. یک دست می رود به Nerul و دیگر به Belapur. هر دو این اسلحه را همگرا در یک نقطه به نام کایل حدود 3 متر از Nerul و Belapur و راست دو خط ادامه می دهد تا یورن.

حومه اتصال

. مجموع طول بمبئی CSMT-یورن خط: 26.7 کیلومتر
. فاز-من از Nerul/Belapur به Kharkopar: 12.4 متر (دو خط)
. فاز دوم از Kharkopar به یورن: 14.3 متر (دو خط)
. کل هزینه: ‘کرور 1,782 فتح کرد گرفته شد

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>