خرید رپورتاژ

بمبئی: دوشنبه ثبت شده به عنوان گرمترین روز سال در 38 درجه – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 18, 2020, 12:23 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

IMD پیش بینی کرد که آب و هوای شرجی است به احتمال زیاد به ادامه برای دو روز آینده

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

Mumbaikars شاهد یک افزایش ناگهانی در درجه حرارت دوشنبه ثبت شد به داغترین روز از سال تا کنون در 38 درجه سانتیگراد است. این, Santacruz رصدخانه هند هواشناسی بخش (IMD) ثبت دمای هفت درجه سانتیگراد بالاتر از حد نرمال است. هواشناس همچنین پیش بینی کرد که آب و هوای شرجی است به احتمال زیاد به ادامه برای دو روز آینده.

دوشنبه داغترین روز ثبت سه سال گذشته. این شهر آخرین تجربه چنین دمای بالا در فوریه 19, 2017 زمانی که جیوه افزایش یافت و به 38.8 درجه سانتیگراد است.

با توجه به آی افزایش شدید درجه حرارت دیده شد با توجه به تاخیر در تنظیم نسیم دریا و خشک شرقی بادها در سراسر دولت است. معاون مدیر کل KS Hosalikar ارسال شده در توییتر در روز سه شنبه گفت که Borivali ثبت شده است بیشترین دمای هوا در این شهرستان در 39.4 درجه سانتیگراد و Kandivali فقط پشت در 38.4 و, Santacruz در 38.1 درجه سانتیگراد است.

او همچنین گفت: این شهرستان گرم در 24 ساعت گذشته با توجه به درجه حرارت بالا است. “معمول نیست اما Feb دارای اقلیم پشتیبانی بسیار بالا Tmax و بسیار کم Tmin بیش از حد” او گفت:, و اضافه کرد که طبق meteograms این Tmax می تواند در سمت های بالاتر در روز سه شنبه تنها به تدریج در روز چهارشنبه.

IMD را, Santacruz رصدخانه ثبت شده حداکثر دما 38.1 درجه سانتیگراد و حداقل دما 22.4 درجه سانتیگراد است. از سوی دیگر Colaba رصدخانه ثبت شده حداکثر دما 34.7 درجه سانتیگراد و حداقل درجه حرارت 22.2 درجه سانتیگراد است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im