خرید رپورتاژ

بمبئی: MMRDA به سازماندهی کارگاه آموزشی برای دارندگان سهام از خط مترو 2A و 7 – اخبار

به روز شده: فوریه 28, 2020, 20:14 IST | یک خبرنگار | بمبئی

خط مترو 2A و خط 7 در مرحله پیشرفته از اتمام و هر دو این خطوط به شمار می رود راه اندازی شده تا پایان 2020

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

بمبئی شهری منطقه توسعه خودگردان (MMRDA) دعوت کرده است سهامداران به یک کارگاه در آخرین مایل اتصال به بمبئی خط مترو 2A و خط 7. اقتدار برگزار خواهد شد این کارگاه در 3 مارس سال 2020 است.

با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط MMRDA این کارگاه برگزار خواهد شد برای به دست آوردن بازخورد و پیشنهادات خود را در ارائه اتصال و همچنین تصمیم گیری در طراحی, ساخت و ساز, O & M, تنظیم, شرایط و ضوابط و دیگر روش. خط مترو 2A و خط 7 در مرحله پیشرفته از اتمام و هر دو این خطوط به شمار می رود راه اندازی شده تا پایان سال 2020 است.

به عنوان Metro دالان عبور پر urbanised مناطق و ایستگاه های مترو به طور کلی واقع در مجاورت نزدیک به مسکونی و تجاری توسعه مناطق وجود دارد یک فرصت برای ارائه آخرین مایل اتصال از ایستگاه های مترو به مناطق همسایه کمک خواهد کرد که decongest جاده و افزایش ایمنی عابر پیاده.

در مترو بمبئی طرح جامع آماده شده است با هدف بهبود ترافیک و حمل و نقل در بمبئی شهری منطقه (MMR) و ارائه یک سیستم مترو در عرض یک متر برسد. MMRDA برنامه ریزی شده است و یک شبکه مترو از 14 خط بیش از 337 متر با بیش از 225 ایستگاه. قابل توجه ظهر از شبکه عملیاتی خواهد شد در سه تا چهار سال آینده.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im