بمبئی: مرد تحت تاثیر اجرا می شود فاصله-شتاب کردن در بریولی

بمبئی: مرد تحت تاثیر اجرا می شود فاصله-شتاب کردن در بریولی – اخبار

انتشار: Mar 28, 2020, 13:58 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ساکنان تحت استرس با توجه به شیوع کروناویروس و آنها به نام پلیس که به همراه آورده آتش brugade به دریافت نگه دارید از مرد است.

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

یک بریولی مرد در هم شکسته وهم آور سکوت مستند در Devlapada محل در حال اجرا فاصله-شتاب کردن در بالای خانه های مردم برای بیش از دو ساعت تحت تاثیر مواد مخدر گفت: یک گزارش در بمبئی آینه.

این ضرب وشتم آغاز شد در حدود 10 am زمانی که مرد بود که تنها با پوشیدن شلوار صعود در بالای یک groundplus یک طبقه rowhouse و فرار از یک خانه به دیگری.

ساکنان تحت استرس با توجه به شیوع کروناویروس و آنها به نام پلیس که به همراه آورده آتش brugade به دریافت نگه دارید از مرد است.

پلیس آمد از Kasturba ایستگاه پلیس و آتش نشانی به او نزدیک. این مرد شروع به پریدن کرد به rowhouse و وارد بوته ها در این نزدیکی هست. پلیس و آتش نشانی قادر به دریافت نگه دارید از او و او را با یک پتو. او گرفته شد به Kasturba بیمارستان که در آن تست پزشکی تایید کرد که او تا به حال مصرف مواد مخدر است.

“او نگه داشته و هر کس در انگشتان پا از 10 صبح تا 12.30 pm” یک افسر پلیس است که در نقطه ای گفت. “او سنگسار است که او حتی نمی متوجه او تا به حال صدمات پایدار در حالی که پریدن از یک خانه به خانه دیگر. او مورد نیاز شش بخیه از بیمارستان ما او را به ایستگاه پلیس به او غذا دهید و اجازه دهید او را به” افسر گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>