بمبئی: مرد خرید oxymeter که همچنین نشان می دهد که ضربان قلب از مداد!

بمبئی: مرد خرید oxymeter که همچنین نشان می دهد که ضربان قلب از مداد! – اخبار

به روز شده: ژوئیه 30, 2020, 08:02 IST | Ranjeet Jadhav | بمبئی

مرد کلیپ oxymeter بر روی آن و خواندن; هشدار به مردم در برابر خرید مانند چین ساخته شده است دستگاه های است که می تواند قرار داده و زندگی در خطر

The oxymeter showed the pencil had an oxygen level of 82% and a heart rate of 65

این oxymeter نشان داد مداد تا به حال یک سطح اکسیژن از 82 درصد و ضربان قلب از 65

هنگامی که نگران Andheri ساکن خریداری oxymeter او تنها در نظر گرفته شده برای نظارت بر سطح اکسیژن از عزیزان خود را و خود را در همه گیر. اما او شوکه شده بود که او اتفاق افتاد به این کلیپ به یک مداد و آن خواندن هر دو سطح اکسیژن و ضربان قلب! Kushal دهوری که با این نسخهها کار برای یک حزب سیاسی است خشمگین با چین ساخته شده است دستگاه و می گوید مردم باید توقف خرید oxymeters که در چین ساخته شده است.

پزشکان با استفاده از پالس oxymeters برای سال. Oxymeters دیده می شود تقاضای زیادی در این بیماری همه گیر و حتی انسان مشترک آنها را خرید. با توجه به این وجود دارد کمبود این دستگاه در بازار است. به زودی بسیاری از شرکت های جدید آغاز شده و فروش آنها و آنها نیز در حال فروش آنلاین در بسیاری از وب سایت های تجارت الکترونیکی.

همچنین بخوانید: COVID-19: ‘Oxymeters استفاده نمی شود sanitised نوروز خان-بر اساس فعال

‘بنابراین من مداد تنفس!’

صحبت به اواسط روز دهوری گفت: “نام تجهیزات پزشکی آنلاین و در بازار بسیاری از غیر قابل اعتماد کالاهای چینی به فروش می رسد. این نمی تواند قابل اعتماد به عنوان آنها در حال بازی با زندگی مردم است. من می خواهم به درخواست تجدید نظر به مردم برای جلوگیری از خرید چینی تولید oxymeters به عنوان یکی خریدم نشان می دهد که ضربان قلب و سطح اکسیژن از یک مداد است. چنین oxymeter می تواند هزینه کسی/زندگی خود را.”

Dhuri had purchased it from a person who contacted his housing society for its sale
دهوری خریداری کرده بود آن را از کسی که تماس خود را در جامعه مسکن برای فروش آن

دهوری نیز کوتاه دستگاه به چوب ساده و آن را به خواندن. او تا به حال خریداری oxymeter تومان 1,800 حدود دو هفته از کسی که تماس خود را در جامعه مسکن خود را برای فروش. به طور کلی پالس oxymeters هزینه بین 800 تومان و 4000 تومان.

تصویری برای هشدار دادن به دیگران

در حال حاضر دهوری شده است با استفاده از مداد به آموزش مردم در مورد معیوب oxymeter. او ساخته شده یک ویدیو در مورد چگونه دستگاه زمانی کوتاه به یک مداد به خواندن ضربان قلب و سطح اکسیژن. این ویدئو به اشتراک گذاشته شده است را با مردم در شبکه های اجتماعی.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید