بمبئی مرد ازدواج دهلی نو-بر اساس نامزد حاضر در میان مستند

بمبئی مرد ازدواج دهلی نو-بر اساس نامزد حاضر در میان مستند – اخبار

انتشار: May 06, 2020, 16:17 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

مجازی عروسی شد و به دنبال آن حزب با مهمانان رقص و خوردن شکلات به عنوان شیرینی.

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

29 ساله و نامزدش که در برنامه ریزی عروسی خود را برای شش ماه گذشته گره خورده گره به صورت آنلاین از طریق یک تماس ویدئویی نرم افزار. زن و شوهر در حضور خانواده و دوستان خود که به سیستم وارد شده از دبی و کانادا و استرالیا تایمز هند گزارش شده است.

در مراسم عروسی که به مدت دو ساعت به طول انجامید زن و شوهر و خانواده خود بودند در لباس پوشیدن خود را با بستگان و دوستان به تبریک سخنرانی و حتی شکستن را به رقص.

Preet Singh و Neet Kaur ملاقات آنلاین از یک سال پیش و بعد از آن بودند که قدمت هر یک از دیگر. “ما دل چون ما برنامه ریزی شده بود عروسی به مدت شش ماه. اما every cloud has a silver lining و ما خودمان هم” Preet, گفت:, و اضافه کرد که Neet حرکت خواهد کرد با او پس از مستند دوره به پایان می رسد.

این زن و شوهر را برداشت آمد آنلاین برای عروسی در 11: 30 am آن را به عنوان مناسب برای خانواده و دوستان خود را در سراسر جهان برای حضور در آن است.

Preet می گوید که آن ایده خود را برای انجام عروسی از طریق یک برنامه مکالمه تصویری در برنامه ریزی روز خود را به آن پدر و مادر به آسانی به توافق رسیدند. “از آنجا که آن را نمی توان امن به یک گردهمایی بزرگ حتی پس از مستند برداشته شده است ما تصمیم به رفتن پیش با عروسی” گفت: داماد که تا به حال به انصراف از او لیسانس’ در گوا و به تعویق انداختن ماه عسل خود را در سریلانکا با توجه به مستند.

آنها در ابتدا 150 نفر در لیست مهمان بود اما به تر و تمیز کردن به 50 است. مجازی عروسی شد و به دنبال آن حزب با مهمانان رقص و خوردن شکلات به عنوان شیرینی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>