بمبئی محلی – از بدون توقف در حال اجرا را متوقف

بمبئی محلی – از در حال اجرا بدون توقف به متوقف – اخبار

به روز شده: Apr 17, 2020, 08:12 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

راه آهن مقامات sprucing تا قطار معطل ماندن در محوطه آماده برای آنها را به عنوان و هنگامی که خدمات رزومه

Trains are regularly being serviced in the carshed

قطار به طور منظم در حال سرویس در carshed

پس چگونه است که بمبئی ناوگان قطار محلی (CR & WR) نگهداری شده در این زمان از مستند? تاسیسات محلی قطار که معمولا در اجرا به طور متوسط 300 متر به بالا و پایین شهر در سفرهای متعدد نیاز به توجه بیشتر و هزینه نگهداری از آنها بیکار هستند. علاوه بر این آنها در حال حاضر شده است آماده برای فصل باران های موسمی است که قرار است به زودی در ماه ژوئن.

در حالی که CR دارای یک ناوگان از 134 محلی است که قطار را 1,774 سفر (خدمات) در هر روز بر روی صفحه اصلی و بندرگاه های ترانس-harbour خپلی و Belapur-یورن بخش غربی راه آهن دارای یک ناوگان از 107 قطار با 1,365 خدمات هر روز.

در مجموع این 241 قطار را 3,139 سفر هر روز از Churchgate به ویرر-Dahanu و بمبئی CSMT به Kalyan-Kasara-کرجت و پنول, گذر گاه حدود 8 میلیون مسافران روزانه ساخت تاسیسات این شهرستان است.

“از جمله سنگین اجرا می شود به صورت کامل و یک وقفه یک چالش است. اولین و مهمترین چیز این است که تامین امنیت آنها است. همه مربیان از 59 قطار در گاه متری امن شده اند به درستی با ارائه 1,380 قفل حلق آویز خواهد شد که اطمینان از ایمنی مرده مربیان در کارگاههای. کار تعمیر و نگهداری برای WR محلی قطار انجام می شود در بمبئی مرکزی و Kandivli carsheds. از 110 EMU با چنگک جمع کردن و 106 با چنگک جمع کردن هستند که به طور منظم شارژ برای حفظ سلامتی از باتری. این چرخه شارژ در حال انجام است هر هفت روز. دو چرخه انجام شد در تاریخ 31 مارس و آوریل 7 بود. سوم چرخه تکمیل شد در 15 آوریل و چرخه بعدی برنامه ریزی شده در آوریل 23,” WR رئیس روابط عمومی افسر Ravinder Bhakar گفت.

CR رئیس روابط عمومی افسر شیواجی Sutar گفت: قطار محلی در حال بررسی روزانه برای کنترل ایمنی. “هر قطار تحت ایمنی مناسب چک کنید که شامل چک کردن ترمز دستی چوبی قاچ چک کردن کابل های مختلف مانند ارتینگ, کابل, موتور کشش کابل ها و کابل بلوز,” Sutar اضافه شده است.

pic

مهم تر از همه کار برای قطار محلی است برای آماده سازی آنها برای بمبئی موسمی. WR مقامات گفت: قبل از COVID-19 شیوع قبل از موسمی کار تکمیل شد در 20 قطار. “به دنبال کوانتومی کار درگیر میریزد باید دوباره همه قبل از فعالیت های موسمی از آوریل 7 در تعادل با چنگک جمع کردن و تا کنون چهار قطار تکمیل شده” Bhakar گفت.

در طول این مستند دوره متوسط یک برنامه تعمیر و نگهداری از یک قطار محلی شامل سفر بازرسی ضد عفونی آموزش مربیان و رانندگی محفظه پاشش Lizol محلول ضد عفونی داخل مربیان sanitising رانندگی محفظه توسط تصفیوی را با پارچه آغشته به محلول ضد عفونی.

راه آهن مقامات گفت: carshed کارکنان به طور منظم تحت نظارت/نمایش در تمام نقاط ورود از carsheds برای هر گونه علائم ظاهری COVID-19 هجوم و همچنین حساس در مورد گزارش هر گونه وضعیت پزشکی به طور داوطلبانه.

241
در کل هیچ. محلی است که قطار شهر

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im