بمبئی قطار محلی برای شروع برای کارگران ضروری: غربی راه آهن, راه آهن مرکزی قرعه کشی برنامه های

بمبئی قطار محلی برای شروع برای کارگران ضروری: غربی راه آهن, راه آهن مرکزی قرعه کشی برنامه – اخبار

به روز شده: Jun 15, 2020, 08:25 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

راه آهن و همچنین دولت تضمین خواهد کرد چند دور از چک کردن برای اطمینان از تنها ضروری کارکنان به عنوان مشخص شده توسط دولت باید هیئت مدیره این قطار

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

غربی راه آهن و آهن مرکزی تصمیم گرفته اند به رزومه کاری خود را انتخاب و حومه خدمات بیش از WR, CR (خط اصلی و بندرگاه خط) ضروری کارکنان به عنوان مشخص شده توسط دولت.

غربی راه آهن

 • بر این اساس WR اجرا خواهد شد 60 جفت از آن 12 ماشین حومه خدمات (مجموع 120 یعنی 60 در جهت و 60 در پایین جهت) بین Churchgate و Dahanu جاده w.e.f. جمعه, ژوئن 15 سال 2020 با تعریف پروتکل و دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (SOP) تنها برای حرکت ضروری کارکنان به عنوان مشخص شده توسط دولت.
 • این قطار را اجرا خواهد کرد از 5.30 صبح تا 11.30 ساعت با فاصله زمانی حدود 15 دقیقه است.
 • حداکثر خدمات را اجرا خواهد کرد بین Churchgate و ویرر اما چند را نیز اجرا کنید تا Dahanu جاده ها است.
 • این خدمات را اجرا خواهد کرد به سرعت قطار محلی بیش از WR بین CCG و Borivali و اجرا خواهد شد به فراتر از Borivali

مرکزی راه آهن

EMU خدمات در حال اجرا طرح بمبئی بخش (C. R.) ضروری کارکنان به عنوان مشخص شده توسط دولت:

1. مجموع 200 خدمات اجرا خواهد شد (100 تا+ 100 DN).

CSMT به KASARA/کرجت/KALYAN/تانه – 130 خدمات (65 تا+ 65 DN)
CSMT به پنول – 70 خدمات (35+ 35 DN)

2. توقف در ایستگاه های بزرگ فقط به عنوان سریع و محلی.

3. ورود و خروج قطار زمانبندی ورود در CSMT استیلای به وظیفه شیفت یعنی 7 ساعت 9 ساعت 10 ساعت و 15 ساعت و 21 ساعت و 23 ساعت.

4. خروج از CSMT استیلای به وظیفه شیفت یعنی – 7 ساعت 9hrs, 15 ساعت, 18 ساعت, 21 ساعت, 23 ساعت

مشترک برای هر دو راه آهن

 • حدود 1.25 لاخ ضروری کارکنان (از جمله 50 هزار نفر در غرب راه آهن) به عنوان مشخص شده توسط دولت در حال انتظار برای سفر با این قطار.
 • این ویژه حومه خدمات را نمی توان به صورت کلی مسافر/عمومی و خواهد بود به شدت ضروری کارکنان به عنوان مشخص شده توسط دولت ایالتی ماهاراشترا تنها.
 • سفر مقام قابل اجرا خواهد بود طبق روال عادی بیش از WR & CR برای فصل بلیط و غیره & خاصی رزرو ویندوز باز خواهد شد برای همین است که در آن کارکنان مربوطه تسهیل خواهد شد در نشان دادن خود دولت کارت شناسایی.
 • مشاهده شده است که با توجه به مستند های نجومی دارندگان بلیط از دست یک تعداد روز با وجود برگزاری یک مدرک معتبر نجومی بلیط. از آن شده است تصمیم به تمدید اعتبار بلیط فصل به extant روز از دست داد. همان مجاز خواهد بود در UTS شمارنده در ایستگاه به کسانی که مجاز شده توسط دولت. UTS شمارنده نیز ممکن است موضوع تازه بلیط/ بلیط فصل به افراد مجاز توسط دولت ماهاراشترا.
 • برای بلیط های صادر شده در UTSON نرم افزار تلفن همراه دوباره اعتبار ممکن است تلقی می شده اند انجام می شود تا تغییرات تاثیر CRIS در سیستم. بر این اساس CRIS ممکن است ایجاد تغییرات لازم در مورد revalidation از فصل بلیط در UTSONMOBILE سیستم برای افراد مجاز توسط دولت ماهاراشترا در هماهنگی با غرب و مرکزی راه آهن. UTSONMOBILE باید همچنان به حالت تعلیق باقی می ماند تا بیشتر راهنمایی کند.
 • راه آهن کارگر قطار ویژه, در حال حاضر در حال اجرا ادامه خواهد داد به اجرا.
 • نیازها/GRP/پلیس ایالتی خواهد بود مستقر در ایستگاه های مختلف است.
 • ورود داده خواهد شد و در ایستگاه صرفا از طریق کارت شناسایی ضروری کارکنان به عنوان مشخص شده توسط دولت. بعد از آن در کارکنان صادر خواهد شد QR بر اساس E-عبور می کند که همچنین رنگ برنامه نویسی برای فعال کردن swifter بلیط چک کردن. دولت تضمین خواهد کرد ،
 • راه آهن و همچنین دولت تضمین خواهد کرد چند دور از چک کردن برای اطمینان از تنها ضروری کارکنان به عنوان مشخص شده توسط دولت باید هیئت مدیره این قطار.
 • دولت خواست شده برای اطمینان از تمام کسانی که مجاز به سفر در حال انجام است تا پس از حصول اطمینان از که آنها از لحاظ پزشکی مناسب و نمی آیند از مهار منطقه.
 • اجازه می دهد تا کافی اجتماعی فاصله در این مربیان بر خلاف آن گنجایش به جای حدود 1200 نفر تنها در حدود 700 اجازه داده می شود در هر قطار.
 • بیشتر دولت توصیه شده است به تلو تلو خوردن زمان از دفاتر خود برای کارگران که از مناطق مختلف برای اطمینان از وجود ازدحام در ایستگاه ها و داخل قطار.
 • سخت تحمیل “هیچ فروشنده دوره گرد وجار زن و بدون پارکینگ در منطقه” در ایستگاه گردش منطقه در 150 متر شعاع. رویکرد جاده به ایستگاه ها باید تضمین برای فعال کردن صاف عبور از شناسایی مسافران و جلوگیری از هر گونه جرم تجمع در ایستگاه محل مربوطه و شهرداری و شرکت ها در مناطق مربوطه خود را.
 • آمبولانس را نگه داشته می شود در هر ایستگاه به همراه کادر پزشکی برای مقابله با وضعیت اضطراری ناشی می شود در طول سفر از مسافران مربوطه شهرداری شرکت های بزرگ.

درخواست تجدید نظر

آن درخواست شده است به عجله به ایستگاه و به دنبال پزشکی و اجتماعی به عنوان پروتکل های اجباری برای COVID-19. عمومی درخواست شده است به این باور در هر شایعه و به روز رسانی به عنوان و زمانی که مورد نیاز خواهد بود نوشته شده توسط امضاء.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de