بمبئی-کلکته راه آهن اتصال از طریق جبلپر کامل 150 سال

بمبئی-کلکته راه آهن اتصال از طریق جبلپر کامل 150 سال – اخبار

به روز شده: Mar 08, 2020, 19:47 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

شاهنشاهی هندی ایمیل در حال حاضر 12321 /12322 هوره-بمبئی ایمیل از طریق اللهبد Chheoki.

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

آن را در سال 1870, مارس 8; راه آهن اتصال از بمبئی به کلکته از طریق جبال پور ساخته شده بود در میان جمع عظیمی. افتتاح شد با حضور چه کسی از آن روزها. دوک ادینبورگ بریتانیا نایبالسلطنه خداوند مایو, فرماندار بمبئی و Maharajahs حاضر بودند در این مراسم است.

ویژه نقره ای کلیدی بود که بازیگران و آماده نگه داشته می شود چکش به راه آهن سیگنالینگ خط شد و در نهایت آماده است. شهیار زده نقره کلید با روکش نقره ای چکشی اتصال بزرگ هند شبه جزیره راه آهن (GIPR) با راه آهن شرق هند (EIR). دوک به آن اضافی سلطنتی ضربه بزنید. با این بمبئی بود در نهایت متصل شده اند به کلکته.

در سال 1926 شاهنشاهی هندی, پست های بعد به خوبی شناخته شده برای آن ماشین ناهار خوری شروع عملیات به عنوان برتر ایمیل قطار بین بمبئی و کلکته. آینده به حال و روز این Masirah پل و بگرا Masirah تونل هنوز هم در همان هشت کیلومتر کشش تک آهنگ بین Sontalai و بگرا Masirah ایستگاه.

این Sontalai – بگرا Masirah بخش در حال حاضر دو برابر شده و شاهنشاهی هندی ایمیل در حال حاضر 12321 /12322 هوره-بمبئی ایمیل از طریق اللهبد Chheoki. خط دوم را به دنبال خواهد داشت یک چیدمان های مختلف در پچ دو برابر شدن برنامه است. خط را بدون تونل به عنوان آن را در دامن این کوه از سمت شمال.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im