بمبئی: Isaque Bagwan گربه می رود از دست رفته خود را از ساختمان های مسکونی

بمبئی: Isaque Bagwan گربه می رود از دست رفته خود را از ساختمان های مسکونی – اخبار

به روز شده: May 19, 2020, 08:09 IST | Hemal Ashar | بمبئی

پلیس بالا گربه از دست رفته برای سه روز; کوره در رفته شکار برای گربه سانان که از بین می رود از SoBo ساختمان, ترکیب

KitKat is a Persian cat

KitKat توسط یک گربه ایرانی

سابق پلیس بالا Isaque Bagwan گربه با نام KitKat گم شده است از ساختمان های مسکونی در Colaba از روز یکشنبه در اواخر شب. KitKat ناپدید شده از چهار طبقه Noshirwan عمارت در جاده هنری و کنجکاو در مورد قرار دادن برای تست همه از Bagwan افسانه ای آیفون مهارت و سرسختی به منظور پیگیری کردن گربه حیوان خانگی خود را.

Bagwan گفت: “KitKat شد در این ساختمان ترکیب در یکشنبه شب. ما به او اجازه دهید به ترکیب به عنوان او در حال حاضر به اندازه کافی برای او هشت ساله بود ، او هرگز می رود در خارج از ساختمان. تمام ساکنان بیش از حد می دانم که او ارزشمند است Noshirwan عمارت عضو” او خندید متاسفانه. روز یکشنبه در اواخر شب KitKat نمی بازگشت به محل اقامت. او معمولا باعث می شود راه خود را به خانه و Bagwan خانواده می داند او در درب. گاهی اوقات دیگر ساکنان ساختمان حتی زنگ از زمین طبقه تخت از Bagwans به طوری که او اجازه دهید در. KitKat توسط یک گربه ایرانی سفید توپ خز.

Isaque Bagwan
Isaque Bagwan

KitKat ‘catnapped’
این Bagwan خانواده معتقد است که کسی تا به سرقت رفته است KitKat او نه سرگردان کردن و یا ضربه توسط یک وسیله نقلیه است. Bagwan این جشن ارشد پلیس که در خط مقدم در بمبئی 26/11 حملات گرفتن تروریست ها در خبد خانه نسبتا خاص که KitKat برداشت شده است. “من شده اند به دنبال در دوربین مدار بسته نظارت و کلیپ ها در منطقه, اما متاسفانه ما ساختمان ندارد دوربین مدار بسته. من می دانم که اگر او اجازه دهید شل و یا معافیت های رایگان و او قادر خواهد بود برای پیدا کردن راه خود را بازگشت به Noshirwan عمارت اگر او نسبتا نزدیک است. او یک دختر بسیار جذاب تام گربه. افرادی که به ‘catnapped’ KitKat باید بدانید که آنها می توانید فروش این گربه فارسی برای حدود R20,000… من هنوز در حال جستجو و صحبت کردن به مردم در مجاورت که ممکن است را دیده اند او در آخرین گفت:” بازنشسته پلیس که برنده رئیس جمهور جایزه شجاعت سه بار در یک استرلینگ حرفه ای.

قرار داده و او را به عقب!
Bagwan دختر افشان گفت که او و برادرش سهیل تا به حال به تصویب رسید KitKat از یک دوست که او فقط چند هفته و او شده است با خانواده به مدت هشت سال. “ما رفت و در سراسر منطقه به دنبال او به سمت دروازه بیش از حد. ما گمان می برند که او گرفته شده است را چرا که به تازگی یک محلی به ما گفت که او تا به حال دیده می شود دو تا KitKat از ترکیب کنید و سعی کنید به او را به دور در یک ماشین. او فریاد زد در آنها است که این گربه متعلق به کسی در اینجا قرار دادند و او را به عقب. با هیچ دوربین مدار بسته نظارت در ساختمان آن سخت است برای ردیابی اگر اینها همان مردم یا هر کس دیگری می داند که ارزش Persian cat.” افشان اضافه شده است که به تازگی دو آواره بودند نیز کشف در منطقه در تلاش برای filch یک BMC سطل زباله.

تلاش جامعه
افشان گفت که KitKat است که بناست توسط تاری پچ بر روی چشم چپ او و شفا زخم در گردن او. هر دو پدر و مادر می گویند او پاسخ می دهد اگر می شود نام خود را. Bagwan که به نام KitKat یک “شیطان همکار” به گسترش این کلمه در Colaba. جامعه است که به دنبال KitKat به عنوان Bagwan بسیار مشهور است به عنوان یک پلیس شجاع در منطقه یکی از آنها بسیار افتخار است. Bagwan به وقایع برخی از به یاد ماندنی ترین موارد در یک کتاب به نام “من در برابر بمبئی اموات’. مردم احساس می کنند باید تاریخ در جستجو با برجسته Colaba ساکنان پرویز کوپر و Subhash Motwani گفت که این نیز باید خار در محلی رهبران سیاسی برای اطمینان بیشتر و جامع دوربین مدار بسته نظارت در توریستی محبوب نقطه داغ است که Colaba.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>