بمبئی: اهل بیت خودکشی در Taloja زندان

بمبئی: اهل بیت خودکشی در Taloja زندان – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 28 مه سال 2020, 13:18 IST | Faizan خان | بمبئی

متهم آورده بود به Taloja از Kalyan زندان به او بد سابقه

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

A 33-year-old undertrial زندانی به دار آویخته خود را در داخل Taloja روز چهارشنبه صبح زود. مرحوم شناخته Baludhar Shinde شد مقیم امریکا در منطقه و یک مرگ تصادفی گزارش (ADR) به ثبت رسیده در Kharghar ایستگاه پلیس.

به گفته پلیس آنها دریافت یک تماس از زندان مقامات در روز یکشنبه است. به زودی یک تیم بود با عجله به زندان که در آن پزشکان به او اعلام کرد مرده که زیر بدن او فرستاده شد برای پس از مرگ در JJ بیمارستان.

“مرحوم خود را به دار آویخته با پنجره کباب با کمک یک bedsheet. او به تنهایی در بازداشتگاه و ما نمی دیدن هر چیزی مشکوک است. اما ما در حال انتظار برای پس از مرگ گزارش” PSI Ajit Kamble گفت.

به گفته مقامات زندان متهم به ارمغان آورده بود به Taloja از Kalyan زندان در سال 2019. Shinde تا به حال دو قتل از موارد در برابر او و یکی دیگر از آزار یک مقام دولتی.

“او آويزان در داخل بازداشتگاه روز چهارشنبه صبح زود. او تا به حال بد سابقه در Kalyan زندان است و به همین دلیل او را به اینجا آورده در 2019. ما تا به حال نگه داشته و او را در جداگانه واقع برای جلوگیری از نزاع و دعوا با سایر زندانیان. شب گذشته او در خدمت مواد غذایی و ارائه شده با bedsheet که او استفاده می شود به خود آویزان گفت:” Kaustubh Kulrekar, سرپرست Taloja زندان است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>