سرخپوستان بمبئی تگرگ نیتا Ambani را به رسمیت شناختن در میان برترین خیر از سال 2020

سرخپوستان بمبئی تگرگ نیتا Ambani را به رسمیت شناختن در میان برترین خیر از سال 2020 – ورزشی

به روز شده: Jun 22, 2020, 14:35 IST | سرپرستان | بمبئی

تابستان موضوع شهر و کشور آمریکا پیشرو در بهره عمومی, مجله, ویژه نیتا Ambani و اعتماد پایه و اساس

Nita Ambani

نیتا Ambani

Indian Premier League (IPL) مدافع عنوان قهرمانی سرخپوستان بمبئی در روز یکشنبه با تبریک خود را صاحب نیتا Ambani به او و اعتماد پایه و اساس در میان برترین خیر از سال 2020 “که در حال صرفه جویی در زندگی و حس ما امیدواریم که” با توجه به شرایط COVID-19.

“خانم نیتا Ambani تنها هند به ویژه در شهر و کشور, مجله, لیست بالای جهانی خیر از سال 2020 که نسبت به صرفه جویی در زندگی در طول COVID-19 همه گیر” سرخپوستان بمبئی گفت: در یک توییت از توییتر رسمی اداره کند.

تابستان موضوع شهر و کشور آمریکا پیشرو در بهره عمومی, مجله, ویژه نیتا Ambani و اعتماد پایه و اساس است.

پوشش طاق Ambani برای پیشرو تکیه بنیاد تلاش در تغذیه خط مقدم کارگران و فقرا آن کمک های مالی و تنظیم هند برای اولین بار COVID-19 بیمارستان.

او تنها در لیست است که ویژگی های برجسته جهانی افراد مانند تیم کوک, اپرا وینفری, Laurene Powell مشاغل Lauder, خانواده, Donatella Versace, مایکل بلومبرگ, لئوناردو دی Caprio و بیشتر.

شهر و کشور پیشرو آمریکایی مجله شیوه زندگی و قدیمی ترین به طور مداوم منتشر شده (از سال 1846) به طور کلی بهره مجله در ایالات متحده است.

به رسمیت شناختن تلاش نیتا Ambani و پایه و اساس این مجله اعلام کرد: “تکیه بنیاد بشردوستانه ابتکار Reliance Industries تاسیس و ریاست Ambani-توزیع میلیون ها نفر از وعده های غذایی و ماسک به خط مقدم کارگران و فقرا تنظیم هند برای اولین بار در بیمارستان برای Covid-19 بیماران و اهدا 72 میلیون دلار به یک صندوق اضطراری.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de