بمبئی: اینجا چرا شهر محلی قطار در حال اجرا مربا بسته بندی شده در طول مستند

بمبئی: اینجا چرا شهر محلی قطار در حال اجرا مربا بسته بندی شده در طول مستند – اخبار

به روز شده: مه 23, 2020, 19:09 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

به عنوان ویدئوها از شلوغ قطار رفتن ویروسی اتحادیه محرمانه بالاتر یو پی اس و تقاضا 100 درصد حضور وادار کردن کارگران راه آهن برای قرار دادن خود در معرض خطر با بی توجهی اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

Screenshots from the videos that have gone viral

تصاویری از این فیلم ها که رفته اند ویروسی

به عنوان راه آهن کارگاه های آموزشی و تعمیر و نگهداری ریختن باز پس تدریجی لغو مستند های کارگری گفته اند که قطار محلی اجرا برای جنبش داخلی از کارکنان عملکرد مربا بسته بندی شده بدون هیچ گونه فاصله فیزیکی.

چند فیلم رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی نشان دادن کارکنان با پوشیدن ماسک اما نشستن بسیار نزدیک به یکدیگر است.

“COVID-19 ضربه بمبئی و چنین چیزهایی را ثابت خواهد کرد که بسیار خطرناک” یک کارمند گفت. او اما قادر به بررسی فیلم ها.

“ما در حال حاضر مطرح متناوب وظیفه ساعت ناکافی تسهیلات حمل و نقل و بیشتر ما پیش بینی پیامدهای جدی اگر این بخش همچنان به تماس با کارکنان در قدرت کامل است. ما باید به دنبال مداخله فوری از مدیر کل برای رسیدگی به این موضوع اما ما نه دریافت هر پاسخ هنوز” راه آهن ملی Mazdoor اتحادیه دبیر Venu P Nair گفت.

“در حال حاضر بسیاری از شاخه افسران نامیده اند 100 درصد حضور در Matunga کارگاه و این منجر به ازدحام داخل مربیان,” او اضافه شده است.

“از آنجا که نیاز کارکنان در حال افزایش است, ما در حال باز کردن ادارات و کارگاه های آموزشی در یک صحنه به شیوه ای. همچنین برای حفظ اجتماعی فاصله بیشتر قطار ویژه استفاده می شود” یک مقام ارشد گفت: اشاره است که فیلم نیاز به تصدیق و آنها را از نگاه به موضوع است.

با وجود تلاش های مکرر و راه آهن حاضر به اظهار نظر برای این گزارش.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de