بمبئی: چهار دانش آموز با chits در حالی که نوشتن HSC امتحانات

بمبئی: چهار دانش آموز با chits در حالی که نوشتن HSC امتحانات – اخبار

به روز شده: May 06, 2020, 19:17 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به تاریخ نه موارد آزمون مربوط malpractices گزارش شده از بمبئی منطقه از ایالت ماهاراشترا هیئت مدیره

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در یک حادثه تکان دهنده, چهار نفر, گرفتار, فریب داد, در طول HSC امتحانات در بمبئی منطقه است. تقلب و موارد صورت گرفت در روز پنج شنبه در اقتصاد مقاله. چهار مورد گزارش شده از Mithibai کالج و Manikbhai Morarji کالج در ناپسندیده Parle شری Vrajilal Durlabhdas یدلایمخیرات valia تاریخ و کالج در Borivivi و کالج سلطنتی میرا در جاده ها است. بنابراین در نظر گرفتن تعداد کل خیانت موارد در حال انجام HSC امتحانات به 9.

در روز پنج شنبه چهار گرفتار شده بودند غرقه شدن در آزمون مربوط malpractices در اقتصاد مقاله در سراسر بمبئی منطقه است. در حالی که صحبت کردن به Mumbai Mirror, “سرپرست خال خال یکی از دانشجویان با اشاره به یادداشت روی میز. این موضوع گزارش شده به مقامات هیئت مدیره. دانش آموز اجازه داده شد برای تکمیل این مقاله است.”

با توجه به ماهاراشترا دولت هیئت مدیره از متوسطه و عالی آموزش متوسطه (MSBSHSE) مقامات چهار نفر پیدا حمل دخترک به مراکز معاینه. “این فرد موارد بسیار جدی طبیعت است. هیچ جرم کپی کردن. ما آنها را بررسی کنید” گفت: Sandeep Sangve, منشی, MSBSHSE) بمبئی را بدست آورد.

اگر چه FIR شده است واصل نشده است در این مورد یک دپارتمان تحقیق برگزار خواهد شد به دانستن جدیت از جرم و جنایت. بر اساس کدام کیفری اقدام خواهد شد. این دانش آموزان که, گرفتار, فریب داد, مجاز به نظر می رسد برای بقیه امتحانات. این ایالت ماهاراشترا هیئت مدیره تصمیم خواهد گرفت کوانتومی از مجازات بسته به سطح از مشارکت.

در ماه فوریه پنج مورد از تقلب گزارش شده از Borivili, بیواندی, Goregaon, Bandra و تانه. در بیواندی یک دانش آموز گرفتار شد کپی کردن پاسخ از تلفن همراه خود را از طریق بلوتوث.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de