بمبئی: پنج تن از خانواده های مرگ در جاده, تصادف در پلقر

بمبئی: پنج تن از خانواده های مرگ در جاده, تصادف در پلقر – اخبار

به روز شده: Jun 26, 2020, 22:00 IST | Diwakar Sharma | بمبئی

خانواده به عنوان Navsari در گجرات از Nalasopara. راننده کنترل خودرو و نقش برآب ماشین به یک سیمانی تقسیم

Accident took place at 4:30 pm near Dapchari Rubber road. Pic courtesy/Hanif Patel

حادثه صورت گرفت در 4:30 بعد از ظهر در نزدیکی Dapchari لاستیک جاده. حسن نیت ارائه میدهد عکس/حنیف پاتل

پنج عضو یک خانواده کشته در تصادف جاده در پلقر منطقه در شب جمعه است. خانواده به عنوان Navsari در گجرات از Nalasopara. راننده کنترل خودرو و نقش برآب ماشین به یک سیمانی تقسیم. چهار نفر در نقطه درگذشت در حالی که یکی بود به شدت مجروح و تسلیم به جراحات در بیمارستان.

مرحوم شناخته شده به عنوان Shruti Shukla (16), Raina Shukla (42), Swayam Shukla (10), Sanjay Tiwari (35) و Deviprasad Shukla (در اواسط دهه 40 سالگی). Deviprasad و سانجی شد تجار و بازرگانان.

“حادثه صورت گرفت در 4:30 بعد از ظهر در نزدیکی Dapchari لاستیک جاده تحت صلاحیت این دادگاه ها از Talasari ایستگاه پلیس. یکی از رهگذران در مورد حادثه مطلع در پلیس چک کردن پست و تیم ما بلافاصله با عجله به نقطه” گفت: بازرس آجی Vasave در-مسئول Talasari ایستگاه پلیس.

“تاثیر حادثه بود به طوری که یکی از سرنشینان (Swayam) پرتاب کردم از ماشین” Vasave اضافه شده است.

پلیس برگرفته تلفن همراه از Deviprasad و اطلاع بستگان خود را. “یکی از اعضای خانواده که یک پزشک آمد از واشی و بقیه اعضای خانواده خود را در راه هستند. بدن فرستاده شده اند برای مرگ در یک بیمارستان دولتی در Talasari. نسبت به شناسایی همه مرحوم” Vasave گفت.

“هیچ بازی ناپاک یافت شده است. ما ثبت نام یک مورد غفلت رانندگی پس از انجام نقطه panchnama,” او گفت.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK