بمبئی: آتش نشانی, حیوانات فعالان نجات مجروح بوفالو در Nalasopara

بمبئی: آتش نشانی, حیوانات فعالان نجات مجروح بوفالو در Nalasopara – اخبار

به روز شده: Jul 08, 2020, 17:21 IST | Diwakar Sharma | بمبئی

یک فعال سیاسی گفت که بوفالو عقب پا شکسته به علت تصادف

Picture/Hanif Patel

عکس/حنیف پاتل

بیش از یک دوجین فعالان حیوانات با کمک از آتش نشانی تیم Vasai-ویرر Municipal Corporation (VVCMC) نجات یک بوفالو زخمی که دروغ گفتن در کنار جاده در Nalasopara برای چهار روز گذشته در طول باران های سیل آسا.

فعال آبیشک تاکور در مورد آموخته مجروح بوفالو چهار روز پیش و او بلافاصله به اطلاع همکاران خود را. “پس از آن شده بود و باران به شدت آن ممکن بود برای ما بلافاصله ترتیب یک خودرو و یک جرثقیل برای بلند کردن بوفالو که عقب پا شکسته به علت تصادف. یکی از همکاران ما تلاش برای قرار دادن یک ورق های پلاستیکی بر روی حیوانات برای محافظت از آن را از باران اما با توجه به بادهای قوی پوشش دور پرواز” گفت: Kunal Akre یک فعال سیاسی.

“همکار امان Palghat شده بود به طور منظم بازدید از نقطه ای به بررسی وضعیت او. دیروز ما به نام آتش تیپ تیم که به نقطه ای با تکنولوژی بالا جرثقیل ساخته شده در یک موتور آتش. جرثقیل برداشته بوفالو و ما با عجله او را به یک gaushala در Nalasopara جایی که او در حال درمان برای او آسیب” Akre اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im