بمبئی: آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در Mazgaon بدون تلفات گزارش شده


آتش تیپ تیم وارد ظرف 15 دقیقه در نقطه ای با چهار موتور آتش و چهار ادم تنومند و بدقواره تانکر و اعلام سطح دو آتش در مقیاس یک تا پنج

The rescue operation to save stranded people is underway

عملیات امداد و نجات برای صرفه جویی در رشته مردم در جریان است

آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در Mazgaon روز دوشنبه بعد از ظهر. بمبئی آتش نشانی تیم در این نقطه و عملیات امداد و نجات در جریان است.

طبق اطلاعات دریافت شده از مقامات آتش از آنها دریافت یک تماس در ساعت 12.20 در روز دوشنبه. آتش در Shirin منزل, Tadwadi. آتش تیپ تیم وارد ظرف 15 دقیقه در نقطه ای با چهار موتور آتش و چهار ادم تنومند و بدقواره تانکر و اعلام سطح دو آتش در مقیاس یک تا پنج.

آتش محدود شد در دو آپارتمان در 6 طبقه از هفت طبقه ساختمان. دود وارد بر کل طبقه. دو نفر نجات توسط آتش نشانی از طبقه 5 ساختمان آورده و به ایمنی را توسط پله. هفت نفر رشته در 7 طبقه, تخت, اما آنها در یک محل امن تر و تلاش های ساخته شده توسط آتش نشانی به آنها را به یک محل امن.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im