بمبئی: ساختگی نامزد به نظر می رسد به عنوان دانشجو برای SSC امتحانات در بیواندی بازداشت

بمبئی: ساختگی نامزد به نظر می رسد به عنوان دانشجو برای SSC امتحانات در بیواندی بازداشت – اخبار

به روز شده: Mar 07, 2020, 17:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

افسر پلیس گفت که Katla به نظر می رسد برای مراتی کاغذ که صورت گرفت در مارس 4, اما رفت خسته شده اید

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

روز جمعه در ایالت ماهاراشترا هیئت ثانویه و بالاتر آموزش متوسطه (MSBSHSE) مقامات بازداشت ساختگی نامزد بود که ظاهر می شود برای یک SSC سؤال از طرف یک دانش آموز. این حادثه به نور آمد زمانی که هیئت دولت مقامات دستگیر ساختگی نامزد طول Hindi امتحانات در جلسه صبح.

مورد ساختگی ظاهر شدن برای یک امتحان بود گزارش از ست Jugilal Poddar متوسط انگلیسی دبیرستان در بیواندی. پس از ساختگی نامزد دستگیر شد, یک شاه ثبت شد در Narpoli ایستگاه پلیس علیه متهم شناسایی به عنوان ساغر Laxmirajan Viajaya Katla (21).

متهم رزرو شده است در بخش 419 (مجازات برای تقلب توسط personation) و 34 (مشترک قصد) از جنایی کد. به گفته منابع پلیس متهم است که یک تجارت فارغ التحصیل و در حال حاضر به دنبال MBA و با این نسخهها کار به عنوان حسابدار.

در حالی که صحبت کردن به Mumbai Mirrorارشد بازرس MB Shinde گفت که لب گنده, دانشجو, Jagannath Mulya (27) تا به حال شکست خورده خود را در کلاس X امتحانات در سال 2010. “او نمی پاکسازی امتحان است. او گفت: دوست خود را Charan Devsani که او می خواست برای روشن شدن SSC به طوری که او می تواند زمین در بنگلور. دوستان در تماس Katla و به او گفت به نظر می رسد در Mulya محل که او وعده داده شده یک مقدار مشخصی و کار در بنگلور” Shinde اضافه شده است.

افسر پلیس گفت که Katla به نظر می رسد برای مراتی کاغذ که صورت گرفت در مارس 4, اما رفت خسته شده اید. Katla تا به حال عکس خود را جا به جا در این سالن بلیط در Mulya درخواست. Katla زد از شانس هنگامی که یک معلم می دانستند که Mulya آمد به invigilate امتحانات آورده و موضوع را به نور است.

اگر چه Katla شده است دستگیر Mulya و دوست خود را Devsani در حال اجرا است. در یک حادثه مشابه ساختگی نامزد گرفتار شد در طول HSC امتحانات در تانه منطقه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im