بمبئی: دو برابر شدن تخلیه شبکه در تامي به پایان خواهد رسید به زودی

بمبئی: دو برابر شدن تخلیه شبکه در تامي به پایان خواهد رسید به زودی – اخبار

به روز شده: Mar 07, 2020, 07:51 IST | یک خبرنگار | بمبئی

ظرفیت این تخلیه شد به سختی و 25 میلی متر در هر ساعت است و در حال حاضر در حال بريدن به 50 میلی متر

The work on at Dadar

کار در Dadar

این Brihanmumbai شهرداری شرکت (BMC) طوفان آب تخلیه گروه ادعا کرده است که آن را به زودی تکمیل کار از تقویت و بازسازی موجود تخلیه شبکه در تامي به دو برابر ظرفیت آن در طول موسمی.

ظرفیت این تخلیه شد به سختی و 25 میلی متر در هر ساعت است و در حال حاضر در حال بريدن به 50 میلیمتر است. BMC مقامات می گویند این بیشتر خواهد شد کمک به کاهش اشباع مشکلات در زمینه هایی مانند Parsi Colony, بخشی از Wadala انبار و Naigaon در تامي علاوه بر تامي TT.

برای سه سال گذشته BMC شده است در تلاش برای اطمینان حاصل شود که زهکشی آب باران در تامي شتاب است. سابق شهرداری کمیسر Ajoy مهتا خواسته بود BMC مقامات برای تهیه یک برنامه بلند مدت کجا بودند مسائل جاری شدن سیل. این پروژه بخشی از این طرح و در جریان بوده است از سال 2018 آن است که انتظار می رود به طور کامل قبل از این سال موسمی در مجموعه. به عنوان بخشی از تقویت از SWD خطوط در تامي های BMC بود برای بازسازی 9,154 پا تخلیه خطوط در 20 مکان های عجیب و غریب که در آن ادعا می کند به پایان رسانده اند 8,464 پا تخلیه خطوط در 19 مکان. “هدف این است که برای کاهش اشباع به عنوان ظرفیت تخلیه افزایش خواهد یافت. ما باید بازسازی تخلیه که در آن آب استفاده می شود به حالا به آرامی و با ظرفیت دو برابر شده. ما با اعتماد به نفس از اتمام کار قبل از موسمی به عنوان 90 درصد است و در حال حاضر تکمیل شده گفت:” یک مقام رسمی از SWD بخش.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im