خرید رپورتاژ

بمبئی خاطرات: چهارشنبه پرونده – اخبار

به روز شده: فوریه 19, 2020, 08:10 IST | تیم mid-day | بمبئی

شهر – قطعه قطعه, تکه و خدمت با یک خط تیره از سس

Pic/Satej Shinde

عکس/Satej Shinde

پاپا kehte hain… گمراه pda kartein hain

باید این آهنگ پس زمینه در حال پخش به عنوان جکی شروف رفتار مانند پاپا خرس در لکه بینی پسر عکس ببر در یک تقویم راه اندازی در ایران در روز سه شنبه. عکس/Satej Shinde

Moda گوا برای باز کردن در ماه اکتبر

وندل Rodricks شناخته شده بود برای بیش از فقط طرح های خود را — گرما و مهمان نوازی و فداکاری برای دیدن همه چیز را از طریق. و پس از او منتقل به گوا خود تمرکز شده است در احیای فرهنگ و سنت خود دولت است. یکی از این پروژه Moda گوا موزه بود که به دلیل باز کردن درب در 27 مارس ،

Moda Goa to open in October

بر روی صفحه نمایش خواهد شد بیش از 800 آثار باستانی که قدمت آنها به قرن 7 میلادی تا زمان حاضر از جمله مجسمه, مبلمان و عکس ها علاوه بر لباس و جواهرات و لوازم جانبی. پس Rodricks مرگ نابهنگام در هفته گذشته شده است وجود دارد مقدار نگرانی در مورد سرنوشت این موزه است. اما اواخر طراح, شوهر, جروم Marrel ساخته شده آن را رسمی با پست های رسانه های اجتماعی است که در این موزه خواهد شد و درهای باز در اکتبر 19 روز دو ملاقات 37 سال پیش. در اینجا به دنبال به جلو به آن است.

تسکین خنده دار

وجود دارد یک کمدی جدید جشنواره در شهر است. پس دهلی و بنگلور, پاهای, از آن خواهد آمد به بمبئی در مارس 11.

Comic relief

آخر در 15 مارس خواهد شد که پنج نشان می دهد با بیش از 20 کمدین از جمله Aakash گوپتا, Rohan جوشی, Naveen ریچاردز, Radhika واز کنی سباستین و Sejal Bhatt اجرای برنامه در فرمت های مختلف. این اولین نسخه برنامه را ببینید طیف وسیعی از تجربیات منحصر به فرد برای مخاطبان از جمله زنان و ویترین جامعه را نشان می دهد و منطقه ای کمدی.

Comic relief

“این یک جشن کمدی و تطبیق پذیری از تمام پیام های آن را می توانید نگه دارید. ما اطمینان حاصل شود وجود دارد چیزی برای هر کمدی فن و همچنین آوردن جدیدتر طرفداران بریزید. آن را به ارمغان می آورد با هم یک طیف متنوع نشان می دهد از استندآپ کمدی به طرح تئاتر کباب جنگ, کمدی, قصه گویی و بحث و بازی با فرمت — و همچنین سالن های همکاران و هنرمندان,” Gunjan Arya, از سازمانده تیم گفت: این diarist.

شاخص های سیاست از طریق فیلم

مرکز مطالعات سیاست در IIT بمبئی است که سازماندهی یک جشنواره از امروز شروع. با عنوان آتلیه: صحبت کردن سیاست از طریق سینما آن را نمایش فیلم های کوتاه مستند و فیلم های است که تشویق به تعامل در سطح سیاسی.

Prepping policy via film

تم متفاوت هستند از مواد غذایی سیاست به کاست مسائل. آن باز می شود با داستان 833 میلیون, مجموعه ای از های کوتاه توسط مردم بایگانی روستایی هند و شامل دیگران مانند Aani مانی.

Prepping policy via film

این نمایش خواهد شد و پس از بحث و گفتگو با P Sainath (در عکس) و Ratna Pathak شاه.

لمس کانادا در ساکی Naka

آمده فوریه 22 و جدید آشپزخانه و نوار در Andheri شرقی خواهد شلاق تا التقاطی جهان مدرن آشپزی با تاثیر از اروپا و ژاپن و آمریکا و آسیا است.

Touch of Canada, in Saki Naka

تاسیس شده توسط Alireza شتی مدیر در مهاراجه غذاهای دریایی و رستوران ها و هتل و غذا و کانادا-هند آشپز Stefan Gadit, Mable آشپزخانه و نوار را نیز به یک باغ گیاه در رستوران به صورت خوراکی گلها و گیاهان.

Touch of Canada, in Saki Naka

“ما باور داریم که با وجود عشق خود را برای ابدی علاقه مندی ها, هندی, شام می خواهید مواد غذایی خود را به تکامل است. بنابراین ما باید با حفظ طعم و مزه و احساس از مواد غذایی در حالی که به مهمانان جدید ناهار خوری با فرمت” شتی گفت: این diarist.

Touch of Canada, in Saki Naka

آشپز Gadit نشان داد منو شده است با الهام از سفر خود را. “آنها معرفی من به غذاهای مختلف. من همیشه بازگشت با یک کیسه پر از گیاهان و ادویه جات ترشی جات,” او اضافه شده است.

گاه به گاه dadagiri

پس از یک وعده غذایی در ایران, اجتماعی روز گذشته, این diarist باقی مانده بود با طعم غذا در دهان تلخ زمانی که سرور راه می رفت به جدول و از ما خواست برای باز کردن Zomato نرم افزار بر روی گوشی. زمانی که ما مطرح ابرو, او گفت: آن را چند ثانیه به نظرات و رای آنها.

Casual dadagiri

“من آن را برای شما انجام,” او ارائه شده است. ما پرسید: اگر آن را به بهبود رتبه بندی و او گفت:, “اوه ما در 4.7 — آن بالا است.” ما نمی مشتاق. در عین حال او اصرار داشت. “چرا شما خواسته شده است به انجام این کار ؟” خواسته ما. او شانه ای بالا انداخت. یکی دیگر از کارمند و سپس خواستار ما به خود ما شماره و نام و نام خانوادگی. “برای داده های داخلی.” ما تصمیم گرفتیم برای “log out”.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de