بمبئی خاطرات: پنج شنبه پرونده

بمبئی خاطرات: پنج شنبه پرونده – اخبار

به روز شده: May 05, 2020, 07:53 IST | تیم mid-day | بمبئی

شهر – قطعه قطعه, تکه و خدمت با یک خط تیره از سس

Pic/Sameer Markande

عکس/Sameer Markande

SRK Hoon Na

این سوپراستار بالیوود حرکات به جمعیت در برابر درستی بیان, پس زمینه در یک فیلم برتر در Andheri در روز چهارشنبه. عکس/Sameer Markande

فصل اول

یکی از کشور های رسانه برتر موسسات خاویر موسسه ارتباطات (XIC) است و بزرگداشت آن 50 سال جشن. به جشن آنها به شهر دیگر جشنواره ادبی.

Megna Pant

با عنوان Alfaaz آن برگزار خواهد شد در مارس 12 و شامل بحث پانل تعاملی کارگاه ها و بحث ها. شما ببینید مدافعان مانند دالی Thakore, Mahabanoo Mody-Kotwal Meghna شلوار Usha Thakkar و Kiran Manral در یک پانل که تجزیه و تحلیل بازنمایی زنان در رسانه های جریان اصلی ادبیات و تئاتر و کارگردان Jeff گلدبرگ درگیر شدن در یک بحث و گفتگو در روش اقدام و بازاریابی گورو Harish Bhat صحبت کردن در مورد کار خود را.

The first chapter

یک گروه از سوت جنگل بین المللی نیز اطمینان حاصل شود که این رویداد نیست ناقص و بدون برخی از ملودی است. در اینجا به امید این موفقیت نسخه اول.

پخت و پز یک ملودی

یک فن از اقیانوس هند از روز کالج, آشپز, Kunal Kapur به تازگی پخته شده برای نوازنده Rahul Ram از گروه خود را نشان می دهد من زرد جدول. “در کالج ما را به خاموش کردن چراغ ها و گوش دادن به اقیانوس هند و آهنگ بر روی نوار کاست و حتی از خواب بیدار به آنها” reminisced Kapur.

Cooking up a melody

او پخته شده چهار کنکانی ساحلی غذاهای که رم خواهد بود — neychoru های کرالا سبک روغن برنج و میوه های خشک است که دارای تأثیرات از تجارت جامعه در دولت بنگالی chingri malai کاری Kokum کاری و payasam. و رم نواختند گیتار و آواز می خواند در مورد آنها! “او به خوبی بخوانید فرد و درخشان نوازنده بنابراین این یکی از جالب ترین بار من صرف پخت و پز به عنوان کل تجربه شد آهنگ. هنگامی که شما یک وعده غذایی با هم آن را تبدیل به یک باند. وجود دارد چند نفر از هنر محور جریان من می تواند مربوط به. او یکی از آنها” Kapur گفت: این diarist.

شفقت اول

آن لحظه افتخار برای کودکان در بمبئی Podar مدرسه بین المللی که PETA India مفتخر 10 ساله با شفقت گواهی از مدرسه خود را برای #DontKillForFun موسیقی تصویری است که ویژگی های رپ نبرد بین یک گروه از حیوانات وحشی و شکارچیان ثروتمند قصد کشتن آنها.

Compassion first

“من می دانم که جایزه شکار نیست تمرین در هند اما ظلم و ستم و خطر زیست محیطی در هر بخشی از جهان است اثر سوء بر بقیه آن است. این PETA گواهی خواهد بود یک یادآوری ثابت مطلب خوب کاری که من باید انجام دهید در زندگی من” Abner شارما کلاس پنج دانشجو که conceptualised این فیلم گفت: این diarist. “#همین’tKillForFun نشان می دهد که آسیب های انجام شده توسط ثروتمند شکارچیان که اسلحه را حیوانات وحشی برای یک عکس و یک بخشی از بدن به آویزان بر روی دیوار” Puja Mahajan, PETA India آموزش و پرورش و جوانان توسعه مدیریت اضافه شده است.

وقتی بمبئی شیاردار به مانو

بار وجود دارد که موسیقی شما حمل و نقل به قلمرو که در آن جهان اطراف شما تمایل به ناپدید می شوند. این diarist رسیده چنین جایی که مانو چائو زمان مرحله در ضد اجتماعی در اوایل این هفته.

When Mumbai grooved to Manu

همراه تنها با یک گیتاریست و یک ضربی او نواختند خود گیتار مانند یک انسان دارای حوله ای کردن یک اسپانیایی لحن پس از دیگری زبان مانع ساخت هیچ تفاوت به مخاطبان. چائو بازگشت برای یک encore که در آن او با بازی برخی از بازدید بزرگترین مانند پادشاه بانگو و بعدها پیوست توسط سه خواننده های رپ از Dharavi پروژه. بیشتر چه, او آویزان در اطراف پس از فرفره تعامل با طرفداران خود و نما برای selfies.

SOI سر به دهلی نو

بمبئی را به ارکستر سمفونیک هند در حال رفتن به اولین آن در پایتخت امشب با شب موسیقی کلاسیک توسط ویوالدی, بتهوون, هایدن و موتزارت در هند زیستگاه مرکز. مشهور موسیقی مدیر Marat Bisengaliev انجام خواهد شد این گروه که هم نوازندگان چنین به عنوان نوازنده Salauat Karibayev در هایدن در ویولن سل کنسرتو شماره 1.

SOI heads to Delhi

چهار ویولونیست بافتن با هم کنسرتو ویوالدی را که انتخاب شده است از مجموعه ای از 12 کنسرتو برای سازهای زهی برای اولین بار منتشر شده در آمستردام در سال 1711. Bisengaliev که انجام خواهد شد در beethoven’s عاشقانه در F عمده گفت: این diarist “من معتقدم جمعیت در دهلی نو را دوست دارد موسیقی کلاسیک غربی پس ما را انتخاب کرده اند یک برنامه است که به ارائه موسیقی از برخی از بزرگان از این ژانر است. ما همچنین امیدواریم که این خواهد بود که جذاب برای کسانی که به سبک جدید و همچنین. این یک وینی برنامه و جدی است, غرب قطعات کلاسیک.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im