بمبئی خاطرات: شنبه پرونده

بمبئی خاطرات: شنبه پرونده – اخبار

به روز شده: May 21, 2020, 08:33 IST | تیم mid-day | بمبئی

شهر – قطعه قطعه, تکه و خدمت با یک خط تیره از سس

Rashami Desai at Lokhandwala in Andheri

Rashami دسای در Ballinger در Andheri

سبزیجات در زمان تاج

بازیگر تلویزیون Rashmi دسای سهام در سبزیجات در Lokhandwaala در Andheri در شب جمعه است. عکس/Satej Shinde

هیچ چیز خنده دار در مورد آن

pic

ایستاده تا پاپا CJ مانند بسیاری از دیگران را در خود به انزوا در حال حاضر است که با داشتن یک زمان سخت با آن است. و او را گرفته به LinkedIn به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد این موضوع. او در مورد این مشکل تماس به انصراف از سفر و همه برنامه های دیگر را برای خاطر سلامت خود و عزیزان خود و دیگران است. صحبت کردن در مورد آن گفت: این diarist: “مشکل این است که تعداد بسیار کمی از مردم اذعان روانی و آشفتگی عاطفی است که مردم در حال رفتن را از طریق. این است راه من از گفتن آن طبیعی است و کاملا قابل درک به نفرت از آن حتی اگر شما عمدا قبول مسئولیت به عنوان یک وجدان انسان است.”

HC quashes Kamra درخواست

pic

بر اساس شهر کمدین Kunal Kamra است که در اخبار و دوباره و این بار نه برای اینکه دیگر هیچ-لیست پرواز. دهلی نو HC در روز جمعه کاهش یافته است به شنیدن Kamra درخواست چالش برانگیز پرواز ممنوعیت اعمال شده توسط نیلی زیر این قسمت با مؤسس و سردبیر اخبار کانال روی خود لکنو-محدود پرواز. در واکنش به این Kamra بود که در میان کنار هم قرار دادن یک ویدیو در بیانیه ای گفت: “من تا به حال بسیار کمی ایمان در قوه قضائیه. اگر HC منظور من بود به نفع من خواهد از دست دادن ایمان در Amit Shah بیش از حد”. او همچنین افزود: “در این زمان هیچ یک پرواز است پس از آن به سختی مهم است.”

نشان می دهد باید در

pic

هنگامی که شما می توانید بروید و به تماشای مورد علاقه خود را, هنرمندان, زنده, اجراهای آمده صفحه اصلی به شما. و در اینجا آن را به یک کل جشنواره است. Artiste مدیریت شرکت بزرگ بد گرگ است که با کنار هم قرار دادن یک جشنواره است که طول هشت روز در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی با عنوان زندگی در HQ.

pic

شروع در مارس 25, آن خط را شامل Prateek Kuhad, اقیانوس هند, Aisi Jianshi دموکراسی (Rahul Ram و سانجی Rajoura), Karan Singh, سحر و جادو, Vir Das Arsalan استیفن گراور و Karsh Kale. صحبت کردن در مورد این ایده Dhruv Jagasia از گرگ بزرگ بد گفت این diarist “ما فکر کردن در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید در این زمان با استعداد است که ما داریم.

pic

ما امیدواریم که این الهام بخش هنرمندان جوان به نوآوری و استفاده از رسانه های مختلف در یک وضعیت که در آن زندگی می کنند گیگابایت امکان پذیر نیست.” وقتی پرسید که چگونه بهترین نوازندگان می توانید جزر و مد در طول اين بحران Kuhad گفت: این diarist “با ماندن در و از تنهایی است که در یک محیط ایده آل برای اوج خلاقیت است.”

پخت و پز آن را به صورت یک مستند

pic

اگر شما در حال ذخیره کردن و جدا یک Facebook گروه توسط پیتر گریفین شهرستان بر اساس نویسنده و روزنامه نگار-در-فرصت مطالعاتی ممکن است بهترین راه برای تازه سرآشپزها به آن را در آشپزخانه. به نام دستور العمل های ساده برای پیچیده زمان آن است که تلاش برای ایجاد یک منبع برای کسانی که تکیه بر آشپز را ناشران و تحویل. آن مردم را به پست آنهایی که ساده است که با استفاده از کمتر مواد فاسد شدنی و کسانی که نمی باید کامل آشپزخانه. “زمانی که امکان تمدید مستند آغاز شده و به احتمال من فکر بعضی از مردم من می دانم که در همان سطح از دانش به عنوان من بود و که تکیه بر آشپز و رستوران ها برای وعده های غذایی خود را. این یک سوال ارسال شده در Facebook و Twitter با متوسط زیر است. با تجربه گذشته من متوجه, مردم اغلب می خواهند به تواند مفید باشد اما نمی دانم چگونه. تا کنون این است که بسیاری از دستور العمل ها و غریبه ها پیوستن. آن را در حال حاضر تکامل یافته را به یک Facebook گروه” گریفین گفت: این diarist.

نمایش از صفحه اصلی

pic

افراد مشهور عکاس و تهیه کننده Atul Kasbekar پیدا کرده یک پوشش نقره ای به مستند. او شروع به ارسال و تشویق دیگران برای ارسال تصاویر از سراسر جهان و برچسب به او. خود را تنها و تقاضا است که هیچ فیلتر و یا رتوش. او reposts آنهایی که او را دوست دارد و در نتیجه یک سری از مناظر خیره کننده. “هوا است که معمولا بسیار پیش فرض تقریبا همیشه ناسالم. اگر شما می خواهید آسمان شما تقریبا هرگز شلیک در بمبئی و قرار دادن آسمان بعد در فتوشاپ. این قابل ملاحظه ای واضح و روشن از نور خورشید است که از طریق. آن را مانند ماهی از بازگشت به کانال در ونیز,” او گفت:, و اضافه کرد: “این احساس می کند مانند زمین شفا است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>