بمبئی خاطرات: دوشنبه پرونده

بمبئی خاطرات: دوشنبه پرونده – اخبار

به روز شده: Apr 02, 2020, 08:11 IST | تیم mid-day | بمبئی

شهر – قطعه قطعه, تکه و خدمت با یک خط تیره از سس

Shalmali Kholgade and Raja Kumari at an event in Mumbai

Shalmali Kholgade و رجا Kumari در یک رویداد در بمبئی

نقاشی یک آینده بهتر

خوانندگان رجا Kumari و Shalmali Kholgade گسترش پیام امن و دوستدار محیط زیست هولی در یک دیوار در یک Kurla بازار بیش از آخر هفته. عکس/Bipin Kokate

هنر در سرعت

pic

اگر شما یک چشم برای هنر و قدردانی از مهارت های است که هنرمندان دارای یک نمایشگاه انفرادی توسط رکورد جهانی نگه داشتن سرعت نقاش رابین نوار باز در Kala Ghoda را جهانگیر گالری هنر امروز است. شناخته شده برای نقاشی با هر دو دست و یک پا به طور همزمان در سه حالت مختلف بوم نوار محبوب است به سرعت خود را با یک رکورد از 30 طرح در سه دقیقه.

pic

او همچنین با موفقیت تلاش دست خود را در آتش نقاشی کور خورده نقاشی و شن و ماسه انیمیشن. اما همچنین شناخته شده به عنوان یک مجسمه ساز در این نمایشگاه با عنوان تجسم بار در حال رفتن به نمایش بوم با این نسخهها کار در وداها و اساطیر هند است.

یک کلمه در زنان

pic

لیست کوتاه برای نویسنده جوایز اختصاص داده شده به کشور را زنان نویسنده است و آن را شامل دو محبوب بمبئی نام. ریحانه منیر و Shubha مودگل شده اند شارت در بهترین اولین نویسنده دسته برای خود کتاب مقاله ماه و به دنبال از دست Sargam بود. روزنامه نگار Jigna Ibrahim و منتقد Shanta Gokhale به حال ساخته شده longlist در بهترین نویسنده غیر داستانی در رده — Vira برای پشت میله های زندان در Byculla و Gokhale برای یک پا بر روی زمین.

pic

دیگر دسته بندی ها عبارتند از: بهترین نویسنده داستان و بهترین کودکان نویسنده. نام awardees اعلام خواهد شد در روز بین المللی زن. ممکن است بهترین زن برنده شدن!

بتهوون بهترین برای بمبئی

Bombay Chamber Orchestraبمبئی ارکستر مجلسی

یکی از بزرگترین آهنگسازان جهان, لودویگ ون بتهوون متولد شد 250 سال پیش. و این سال را ببینید ارکستر در سراسر جهان در تلاش برای قرار دادن یک ادای احترام اتصالات به او. این شهر را بسیار خود را در بمبئی ارکستر مجلسی در حال کار بر روی یکی بیش از حد. آن را در اوایل ماه مه در سوفیا Bhabha سالن با هادی جورج مورتون و پیانیست توماس کلی.

George Mortonجورج مورتون

ارکستر نیز پرداخت قصیده به 35 سال آهنگساز صرف در وین. “ما خواهد شد بازی بتهوون پیانو کنسرتو شماره 1 و همچنین چرخش او به پادشاه استفان. نیمه دوم را ببینید قطعه توسط Suppé و اشتراوس” BCO بنیانگذار Jini Dinshaw گفت: این diarist.

رزرو در سبک

Gerson da Cunha, Bhaichand Patel and Sabira Merchant. PIC/atul kambleGerson da Cunha Bhaichand پاتل و Sabira تاجر است. عکس/Atul Kamble

سابق وکیل-تبدیل-سازمان ملل دیپلمات Bhaichand پاتل راه اندازی سومین کتاب من یک غریبه اینجا خودم در فورت را Kitab حضور بیش از آخر هفته. سفر خود را از بودن یک مرد خودساخته بود که در مرکز یک میزگردی با بمبئی فرهنگی doyens — Gerson بازیگران دا کونها و Sabira تاجر است.

سرقت از صلح

pic

ایران بازیگر و مدل Elnaaz نوروزی هفته به پایان رسید و نه در وهم توجه داشته باشید. مقدس بازی ها ستاره که به تنهایی زندگی می کند در یک Bandra آپارتمان چپ به مقابله با یک دزد توسط خودش در شب. آن زمانی شروع شد که او شنیده ام صدای در حال ظهور توسط دروازه. او با بررسی فیلم دوربین مدار بسته و دیدم ناشناخته شکل با درب و بنابراین اقدام به تماس با نگهبان از طریق آی فون اما او جواب نداد. نوروزی پس از آن تصمیم گرفت برای باز کردن درب و تبدیل به سنگ شد در نزد دزد. او ناودان درب و زنگ زد نگهبان دوباره که در نهایت جواب داد. اما پس از آن دزد فرار کرده بود. داشتن یک کمد در خارج از خانه و چند خانه ملزومات سرقت شد.

The thief spotted on Norouzi’s CCTV camera
دزد خال خال در نوروزی دوربین مدار بسته, دوربین

خوشبختانه بازیگر صدمه دیده است نیست در طول این رویداد. جزئیات مصیبت نوروزی گفت: این diarist “این اولین بار چیزی شبیه به این برای من اتفاق افتاده. من هرگز انتظار می رود که یک دزد در خانه من و به همین دلیل من در را باز کرد و من فکر کردم که ممکن است کسی من می دانم. این وحشتناک بود و در حال حاضر من بسیار می ترسم.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de