بمبئی خاطرات: جمعه پرونده

بمبئی خاطرات: جمعه پرونده – اخبار

به روز شده: May 20, 2020, 10:28 IST | تیم mid-day | بمبئی

شهر – قطعه قطعه, تکه و خدمت با یک خط تیره از سس

Sunny Leone with her son in Juhu

Sunny Leone سکس با مادر در Juhu

مامان می داند بهترین

Sunny Leone طول می کشد اقدامات احتیاطی مناسب با پسرش در حالی که در Juhu در روز پنج شنبه. عکس/ Satej Shinde

Prajakta Potnis مجموعه برای پاریس اقامت

pic

شهر-بر اساس هنرمند Prajakta Potnis به صعود Prameya هنر بنیاد اقامت (PRAF) جایزه جفت (PRAF هنرمند در محل اقامت) برگزار می شود در همکاری با استناد بینالمللی des Arts پاریس و Institut Francais. صحبت کردن در مورد سه ماه اقامت است که برگزار خواهد شد در ماه جولای Potnis گفت: این diarist. “در طول اقامت من در استناد بینالمللی des arts, من علاقه زیادی به کاوش در یک پروژه من آغاز شده در سال 2012 در طول یک ماه اقامت در پاریس. عمل زل زده و یا به دنبال چیزی است که من قصد دارم به بررسی بیشتر در فوق پروژه نشانه گرفتن از شکل یک flâneur که به تازگی از تخیل از شارل بودلر در سال 1863 مقاله نقاش زندگی مدرن است. من علاقه مند در به چالش کشیدن این مفاهیم امتیاز است که عمدتا برای اعطا گرفته با در نظر گرفتن در نقش یک Flaneuse که پیاده روی در اطراف شهرستان و دعوت از مردم برای شرکت در عمل زل زده خارج از محدوده فضاهای خصوصی خود.” او اضافه کرد که او در نظر دارد به صرف زمان اختصاص داده شده در پژوهش و اکتشاف و دوباره ناشناخته جنبه های این پروژه زودتر.

به یاد طاعون

pic

تئاتر پزشک Sheena خالد و مورخ Alisha Sadikot قفل شده است تا در همان ساختمان. و آنها ارسال کرده اید و برای اولین بار در یک سری از مکالمات در بمبئی طاعون. صحبت کردن در مورد آن, خالد گفت: این diarist. “لحظه ای با این همه آغاز شده اطراف ما, من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد بمبئی طاعون. من خواندن یک داستان در مورد شیواجی پارک و آن من فکر می کردم”. آموزنده مکالمات خالد نشان می دهد به احتمال زیاد به ارسال شود یک بار در هفته.

از آن زمان به آگاهی

pic

کمدین Arsalan Grover به تازگی نوشته شده یک سری از فیلم های اجتماعی فاصله در رسانه های اجتماعی. او در مورد چگونه به آن را انجام دهد و آنچه در آن ممکن است احساس مانند. “من فکر می کردم بسیار ساده است. این بار برای گسترش آگاهی و برطرف کردن اسطوره ها در مبارزه جعلی, اخبار و علمی قرار داده و خلق و خوی و دانشمندان/پزشکان به عنوان اولویت اول ما است. این یک بیماری همه گیر و با توجه به بی دقتی برخی از مردم از دست دادن بزرگ از زندگی اتفاق می افتد. بنابراین من می خواستم به استفاده از کانال من با هر آنچه که در رسیدن من به بحث در مورد دستورالعمل های اساسی به دستور چه کسی به عنوان به خوبی به عنوان دولت هند اتحادیه وزارت بهداشت گفت:” این diarist.

تبدیل شدن به یک داوطلب مجازی

pic

بر اساس بمبئی-NGO, اتصال, برای, است, خواست مردم در سراسر کشور خود را به استفاده از انزوای اجتماعی زمان برای تبدیل شدن به مجازی داوطلبان. “ما با بیش از 300 سازمان های غیر دولتی در سراسر هند و ما سازماندهی خود را داوطلبانه مورد نیاز است. آن است که معمولا زمینه کار می کنند اما در طول این زمان که همه کار از خانه ما طراحی شده 20 چنین فرصت. ما می تواند کمک به سازمان های غیر دولتی با توسعه و پژوهش و ایجاد رسانه های اجتماعی پست.

pic

آنها لازم نیست که منابع استخدام سازمان. همچنین کمک به ایجاد یادگیری ایدز در طول این زمان آنهایی که پس از آن می تواند به اشتراک گذاشته شود برای آگاهی و اطلاعات” پیشنهاد Maniti مودی شاه بنیانگذار فیسبوک برای. برای تبدیل شدن به یک مجازی داوطلب ورود به connectfor.org.

وقتی کاپور ضرب یک ایده

pic

به عنوان بمبئی همراه با بقیه هند راه می یابد به ماندن الهام گرفته و مشغول دو سرآشپزها Sanjeev Kapoor and Kunal Kapur آمده اند با هم به نشت اسرار خود را از دستور العمل های مورد علاقه برای چای با هشتگ #chailovers در Infinite. کاپور سهام است که در حالی که او نمی محدود کردن خود به یک نوع او نوشیدنی ضعیف ارل گری در هر روز است. اما در موارد خاص او گنجینه sipping چای ماسالا که شامل elaichi, sauf فلفل سیاه و دارچین و راز خود را از مواد تشکیل دهنده نعناع. “وجود دارد نسخه های مختلف از ماسالا چای در سراسر هند — از پنجاب به بمبئی. این نعناع ترکیب اتفاق افتاده توسط شانس. زمانی که من آمد به بمبئی 30 سال پیش کسی به من داد یک گجراتی چای بود که شیر و سنبل. من در بر داشت این بازی جذاب و عجیب و غریب. و همسر من آن را بنوشید. ما شوخی میکرد و من گفت: “خوب, شما باید آن را با سنبل هندی من آن را با نعناع.’ بنابراین من از آن ساخته شده و کاملا آن را دوست داشت. در واقع زمانی که من ساخته شده این نسخه برای کارکنان در دبی, حتی آنها شروع به داشتن آن و خدمت به آن را در صورت درخواست. این کمی غیر معمول است اما یک بازی سرگرم کننده, دستور العمل” کاپور گفت: این diarist.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>