بمبئی: گوزن خال خال چرا در روز روشن در Aarey مستعمره

بمبئی: گوزن خال خال چرا در روز روشن در Aarey مستعمره – اخبار

به روز شده: مارس 19, 2020, 08:20 IST | Ranjeet Jadhav |

با مستند حیوانات رؤیت را تبدیل به یک دید مشترک برای Aarey محلی

Spotted deer grazing in the forest patch

خال آهو چرا در جنگل پچ

یک گوزن خال خال شد اندیش چرا در اطراف جنگل پچ در روز روشن توسط عاشق حیات وحش و یک Aarey محلی Satish بسیاری در روز یکشنبه. بسیاری شنیده بود در مورد گوزن خال خال رویت در Aarey چند روز اما برای دیدن یک در روز روشن شد و چیزی زیادی تا به حال انتظار نمی رود.

“من شنیدن در مورد رویت گوزن در منطقه ما در طول این مستند در شب اما من به دیدن گوزن چرا در جنگلی پچ در طول روز. من شده اند به ماندن در اینجا از دوران کودکی اما هرگز تو را دیدم یک گوزن خال خال در طول روز زمان است. به نظر می رسد که مستند است کمک به حیات وحش در محدودیت حرکت است چرا که جاده ها خالی هستند و با مردم کمتر در جاده ها” بسیاری گفت.

آن را نیز گفت که از آنجا که مستند شده است وجود دارد افزایش در پلنگ رویت بیش از حد.

یک مقام پلیس از Aarey ایستگاه پلیس که نمیخواستند نام برد و گفت: “همه ما می دانیم که Aarey خوب حیات وحش و بسیاری از بار ما تیم گشت چشم پلنگ عبور اصلی Aarey جاده در ساعت اندکی از آنجا که وجود دارد به سختی هر گونه وسایل نقلیه در آن زمان. سه روز پشت به من رفت و آمد جاده اصلی در Aarey و ما را شگفت زده برای دیدن یک پلنگ عبور از جاده در حدود 10-10.30 pm.”

در آوریل 25 اواسط روز یک داستان در مورد چگونه با این مستند در محل برای بیش از یک ماه از حیوانات با داشتن یک زمینه با بمبئی که بدون استثنا.

جدا از این رؤیت محلی به تازگی کشف یک پارس گوزن در فیلم شهر Goregaon, در حالی که یک گروه از خال خال آهو دیده می شد در نزدیکی مدرن نانوایی در Aarey در پنج شنبه شب به سختی از یک کیلومتر به دور از مترو ماشین انبار سایت.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>