خرید رپورتاژ

بمبئی رقص خدمه V بی نظیر برنده america’s Got Talent: قهرمانان – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 18, 2020, 14:05 IST | سرپرستان | بمبئی

تبریک V Unbeatables خود را در برنده شدن در یک پست در صفحه رسمی “america’s Got Talent” بخوانید: “آن را برای خود جدید #AGTChampion برندگان @v_unbeatable.”

V.Unbeatable dance group. Picture/Instagram: v.unbeatable_official_india

V. بی نظیر رقص ، تصویر/Instagram: v. unbeatable_official_india

بر اساس بمبئی-گروه رقص V بی نظیر برنده فصل دوم “america’s Got Talent: قهرمانان”. رقصندگان در بر داشت بین المللی با افتخار پیروزی خود را در ایالات متحده نشان می دهد در روز دوشنبه.

تبریک V Unbeatables خود را در برنده شدن در یک پست در صفحه رسمی “america’s Got Talent” بخوانید: “آن را برای خود جدید #AGTChampion برندگان @v_unbeatable.”

یک ویدیو در حال انجام دور بر روی اینترنت است که در آن اعضای گروه دیده می شود و بغل کردن یکدیگر پس از شنیدن نتیجه. مخاطب حتی به تشویق ایستاده برای این گروه است.

V بی نظیر است که تشکیل شده است از 29 رقصندگان از بمبئی هند اولین بار در “america’s Got Talent” در سال 2019 برنده طلایی زنگ از مهمان قاضی Dwyane Wade. گروه آمد و در جایگاه چهارم در سال گذشته اما این زمان در اطراف, V. بی نظیر برنده جایزه “america’s Got Talent: قهرمانان”, گزارش ustoday.com.

این گروه دریافت کرده است بسیار زیاد پشتیبانی از هند مخاطبان بیش از حد. حتی, بالیوود, بازیگر, Ranveer Singh خواست آنها شانس قبل از آخر اعلام.

“من بسیار خوشحال هستم که V بی نظیر را ساخته اند آن را به مرحله نهایی “امریکا است استعدادهای درخشان’. این بی سابقه است. من می خواهم به من بهترین آرزوهای خود را به این گروه. من فقط می خواهم بگویم که هر چه به دست می آورد در صحنه جهانی بی سابقه است. به انجام آنچه شما انجام داده اید در صحنه جهانی در چنین مد های دیدنی و جذاب شما باید برنده قلب از تمام ملت است.”

“ما بسیار افتخار می کنم. ما به شما عشق خود را برای فداکاری و تعهد و صداقت. نگه داشتن آن رفتن تا فینال. قرار داده و تمام انرژی خود را و انجام خود را با قلب و آوردن آن به خانه. C’mon V بی نظیر” Ranveer گفت: در یک پیام ویدئویی.

و در حال حاضر تبریک ولنتاین به ریختن برای V بی نظیر است.

“پس از سرخپوستان در زمان بیش از #agt2020 ما برنده!! #VUnbeatable” یک کاربر نظر.

کاربر دیگری در توئیتر خود نوشت: “من واقعا عاشق خود را هر عملکرد. شما بچه ها سزاوار این قهرمانی. @v_unbeatable, @AGT.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط daymanagement/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف(بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im