خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: زن پاسبان ضرب و جرح پلیس CISF افسر سیلی با 3 مورد در 48 ساعت – اخبار

به روز شده: Feb 10, سال 2020, 10:27 IST | Samiullah خان | بمبئی

پاسبان گفته thrashes و سوء استفاده ماموران برای بی میلی خود را به فایل مورد تجاوز علیه یک افسر IAS.

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

ظرف 48 ساعت و 47 سال پاسبان بود سیلی با سه مورد برای حمله پلیس و یک مرکز صنعتی نیروی امنیت (CISF) افسر به آنها گفته حاکی از بی میلی در ثبت نام یک شاه در برابر یک افسر IAS بر اساس تجاوز به عنف شکایت او واصل شده است.

به گفته پلیس و منابع او تا به حال ثبت شکایت در Nhava Sheva ایستگاه پلیس در Navi Mumbai که منتقل شد به Charkop ایستگاه پلیس. او ادعا می کند که در تماس با افسر IAS در سال 2005. در شکایت او ادعا کرده است که افسر بود به خانه او و تجاوز به عنف ، مورد منتقل شد به Charkop ایستگاه پلیس دو هفته پیش.

درخواست ناشناس ماندن یک افسر پلیس گفت: “پس از او manhandled این CISF افسر بیش از یک آرگومان یک مورد در بخش 353 از IPC ثبت شده بود در برابر او.” او اضافه کرد که در سال 2018 او رزرو شده در Nhava Sheva ایستگاه پلیس برای آزار یک وظیفه حامله پاسبان.

پس از شکایت منتقل شد و او در بازدید از Charkop ایستگاه پلیس چند بار به فشار پلیس برای دستگیری افسر IAS. اما تا به حال هیچ موردی ثبت شده است و در برابر او چون Charkop پلیس فرستاده او را متوجه درخواست برای روشن شدن در خواب و خیالى ساخته شده توسط پاسبان افسر اضافه شده است.

“او در بازدید از ایستگاه پلیس 14 برابر و ایجاد هیاهو بیش از این شکایت علاوه بر سوء استفاده از ما. او همچنین متهم ما به تاخیر انداختن این موضوع گفت:” یکی دیگر از افسر Charkop ایستگاه پلیس.

منابع پلیس گفت: پاسبان همراه برادرش رسیده از ایستگاه پلیس در اطراف 11.45 صبح روز شنبه هنگامی که تعدادی از انتظار مردم در صف برای دیدار با بازرس ارشد. “او حاضر به صبر کردن در صف و لگد باز کردن درب ارشد بازرس پلیس کابین و سعی کردم به او حمله کند. هنگامی که برخی از زنان افسران تلاش برای متوقف کردن او حمله آنها. حتی برادر او را تهدید به سوزاندن ایستگاه پلیس. از این رو ما رزرو آنها را در بخش 353, 504, 506 و 34 از قانون مجازات اسلامی گفت:” افسر.

“قبل از ارسال آنها را به بریولی قفل-تا ما آنها را به: Shatabdi بیمارستان برای یک معاینه پزشکی. ما در راه بازگشت از پاسبان دوباره خشونت تبدیل شد و کوبید افسران پلیس به فرار از زندان. او حتی مجروح خودش را با یک پیچ تند. از این رو یک مورد دیگر در بخش 353, 332, 509, 504 و 506 IPC ثبت شده بود در برابر او در بریولی ایستگاه پلیس” افسر اضافه شده است.

یک افسر دیگر از Charkop ایستگاه پلیس گفت: “هر دو متهم تولید شد قبل از بریولی دادگاه و بعد از آن فرستاده می شود به بازداشتگاه برگرداندن قضایی تا فوریه 20.”

14
هیچ. از زمان او بازدید Charkop ایستگاه پلیس

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de