بمبئی جرم: 24 گانگستر پشت میله های زندان, اخاذی, تماس, کاهش 90 درصد در شهرستان

بمبئی جرم: 24 گانگستر پشت میله های زندان, اخاذی, تماس, کاهش 90 درصد در شهر – اخبار

به روز شده: May 15, 2020, 05:43 IST | Faizan خان | بمبئی

آنها دستگیر شدند و در مدت هشت ماه گذشته با توجه به تلاش های رئیس بمبئی جرم شعبه Santosh Rastogi و پرسنل آن

Gangster Ejaz Lakdawala

گانگستر اعجاز Lakdawala

پس از دستگیری گانگستر اعجاز Lakdawala و همکاران اخاذی تماس در سراسر شهر را کاهش تقریبا به 90 درصد است. اما دستگیری او نه تنها دلیلی برای این. با توجه به بمبئی پلیس علاوه بر Lakdawala, 23 گانگستر بودند به عدالت به ارمغان آورد و در مدت هشت ماه گذشته همه به دلیل تلاش های رئیس بمبئی جرم شعبه Santosh Rastogi.

Rastogi یک سال 1998 دسته IPS افسر در زمان شارژ از بمبئی جرم شعبه در سال گذشته است. ضد اخاذی همراه آب گرفتگی شد با شکایت از تجار و بازرگانان و سازندگان و افراد برجسته. اخاذی تماس آنها عمدتا از گانگستر مانند Lakdawala, Faheem Machmach, Suresh Pujari راوی Pujari, Prasad Pujari و Chhota شکیل باند.

Gangsters-Call
فیاض Nakhuda, Prasad Pujari پسر عموی Sukesh Pujari و طارق پروین داوود نزدیک کمک


صحبت به اواسط روز Rastogi گفت: “ما کار کرده اند در هر یک گانگستر و همکاران خود را. در مدت هشت ماه گذشته تیم من انجام داده است یک کار قابل توجه با دستگیری چند گانگستر از جمله اعجاز Lakdawala. این دستگیری تا به حال تاثیر قابل توجهی به خصوص در اخاذی سندیکاهای. اخاذی تماس را کاهش تقریبا به 90 درصد است.”

Chhota شکیل باند

جرم و جنایت شعبه, بازداشت Rizwan Kaskar (30) و برادرزاده فراری گانگستر داود ابراهیم و اقبال Kaskar در جولای 2019. او اخاذی تماس در نام خود را. آنها همچنین از دستگیری دو نزدیک دستیاران شکیل; احمد رضا Vadhariya 24 و Ashfaque Topiwala, 34 برای ساخت اخاذی تماس.

در ماه اوت سال 2019 پلیس دستگیر محمد الطاف Abdul Lateef سعید (50), مرید از داوود برادر Anees ابراهیم.

Nadeem Lakdawala
ندیم Lakdawala, اعجاز Lakdawala پسر عموی

اعجاز Lakdawala باند

در این سال در ماه ژانویه به جرم شعبه خود را بزرگترین دستیابی به موفقیت در دستگیری گانگستر Lakdawala بود که در اجرا برای بیش از دو دهه ساخت اخاذی تماس از خارج از کشور. آنها نیز دستگیر Saleem Maharaj برای کمک به او. آژانس نیز دستگیر Lakdawala را پسر عموی ندیم Lakdawala; طارق پروین و فیاض Nakhuda نام مستعار Sannata.

پراساد Pujari باند

جرم و جنایت در شعبه نمی داند که محل نگهداری او, اما منحل شده است باند خود را پس از شلیک در Vikhroli در شیو سنا رهبر Chandrashekhar Jadhav. Pujari هماهنگ شلیک به ایجاد ترور در این شهر است. آژانس بازداشت نه نفر از اعضای باند خود را از جمله پسر عموی Sukesh کومار Laxman, 25; Pappu Dubey, سونیل Aangane, Laxman Pawar, ویجی Waghmare Sagar میشرا, Umesh Shetty, آناند, Fadtade و کریشنا سینگ.

روز چهارشنبه جنایت شعبه, بازداشت ایندرا Pujari از Pujari به گفته تسهیل خود اخاذی سندیکا.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de