بمبئی جرم: دو رزرو برای یمن سربازان در بهانه درمان پزشکی

بمبئی جرم: دو رزرو برای یمن سربازان در بهانه درمان پزشکی – اخبار

به روز شده: Jun 27, 2020, 20:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

سربازان متوجه شدم که آنها فریب خورده شده است زمانی که آنها متوجه است که آپولو بیمارستان نمی امضای هر گونه توافق با سفارت. بعد آنها همچنین دریافتند که پول siphoned از حساب های بانکی خود

Photo used for representational purpose

عکس استفاده می شود برای بازنمودی هدف

یک مورد به ثبت رسیده است در برابر دو یمن اتباع برای یمن سرباز تحت درمان در بمبئی و انحراف مسیر 11,500 عربستان کاهش یافت (Rs 2,31,600) از حساب های بانکی خود را. با توجه به هند اکسپرسسربازان مجروح شدند و با توجه به ادامه جنگ داخلی در یمن و آمد به بمبئی در ماه ژانویه این سال برای درمان. آنها بستری در بیمارستان کارت قرمز در Mulund. سفارت یمن در دهلی نو بود که برای پوشش هزینه های درمان خود را.

به عنوان سربازان خوشحال بودند با درمان در بیمارستان کارت قرمز آنها تماس گرفته و یک سرباز دیگر فهد Razwa Al-Maktari بود که تحت درمان در یک بیمارستان در پونا.

به عنوان در هر مورد شکایت ثبت شده توسط سربازان در پوی ایستگاه پلیس Al-Maktari معرفی آنها به علی Abdulgani Ali Al-Guzi که ادعا می شود کار با یمن سفارت. این دو توصیه سربازان به بستری شدن در بیمارستان آپولو در Navi Mumbai بود که در نقض سفارت توافق با کارت قرمز بیمارستان. سربازان تحویل گذرنامه خود به دو متهم قبل از شروع درمان خود را.

دو نفر از سربازان تحت عمل جراحی در بیمارستان و از پول برای درمان بیشتر. Al-Maktari و Al-Guzi گفت: سربازان به نوشتن به سفارت برای درخواست بودجه برای ادامه درمان پزشکی. زمانی که سفارت نیست ارسال پول به سربازان مشکوک شد. آنها متوجه است که آنها فریب خورده شده است زمانی که آنها متوجه است که آپولو بیمارستان نمی امضای هر گونه توافق با سفارت. بعد آنها همچنین دریافتند که پول siphoned از حساب های بانکی خود را.

زمانی که آنها پرسید: در مورد Al-Guzi در سفارت به آنها گفته شد که هیچ یک از این نام کار می کند وجود دارد. سربازان پس از آن شکایت با یمن کنسولگری در بمبئی از طریق ایمیل. FIR ثبت شده در پوی ایستگاه پلیس در روز جمعه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK