خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: دو بازداشت برای تجاوز و قتل 28 ساله در Vakola – اخبار

به روز شده: فوریه 08, 2020, 20:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

این مقام گفت که قربانی تجاوز بود چندین بار توسط این دو متهم که در الکل

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در یک حادثه تکان دهنده از Vakola پلیس دستگیر و در یک BMC کارمند و دوست خود را به اتهام مشارکت در تجاوز و قتل یک زن 28 ساله ، متهم شناسایی به عنوان Vinod Vishwanath دبير (35) و سونیل Sakharam Kadam (35) بودند دستگیر و از خان و جنوب بمبئی بود. وحشتناک حادثه صورت گرفت در فوریه 4.

در حالی که صحبت کردن به Mumbai Mirrorارشد بازرس Kailashchandra عواد گفت: “Sunil Kadam بود دنبال از تانه در حالی که دیپلم خود را Vinod دبير ترسیم شد از Gamdevi در جنوب بمبئی اواخر پنج شنبه شب. آنها رزرو شده اند تحت هندی قانون مجازات اسلامی (IPC) بخش 302 (قتل), 376 (d) (gangrape) و 34 (مشترک قصد).”

با توجه به مأموران پلیس دبير یک کلاس IV کارمند با Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) در حالی که Kadam یک فروشنده دوره گرد وجار زن که مبادرت به فروش لباس در پیاده رو در Vakola-Kalina منطقه است. این دو گفته می شود از دوستان نزدیک. این حادثه به نور آمد که دبير راه می رفت به Vakola ایستگاه پلیس و آگاهانه در مورد بدن زن بودن در بر داشت در محل اقامت خود را.

دبير که ساکن, Santacruz (E) زندگی در اتاق شماره 4 در جی ماهاراشترا Chawl است که در واقع در Datta Mandir جاده در Milind نگر. پس از گزارش دبير حادثه از 28 سال بود که از محل اقامت خود شد و پس از آن گرفته شده به نزدیک ترین بیمارستان که در آن گزارش های اولیه تایید تجاوز جنسی به قربانی.

در جریان تحقیقات مشخص شد که این زن ساکن همان منطقه و می دانستم که دبير و Kadam هست. یک روز خوب پس از دبير و Kadam را دعوت مرحوم پیوست دو بیش از مواد غذایی و نوشیدنی است. “قربانی تا به حال به آنها پیوست در گذشته بیش از حد” عواد گفت.

پلیس سوء ظن بزرگ شد که دبير مرموزی ناپدید شده پس از اطلاع رسانی به پلیس در مورد قتل. خلاصه بعد از یک جستجو Vakola پلیس در نهایت موفق به nab دبير از Gamdevi در حالی که Kadam دستگیر شد از تانه. قربانی پس از ذبح گزارش تایید کرد که او مرده بود به دلیل آسیب به شکم او.

“آن را مشکوک است که متهم به حال ضربه و لگد او را در شکم او پس از تجاوز جنسی” این مقام گفت. این مقام همچنین گفت که قربانی تجاوز بود چندین بار توسط متهم بودند که در الکل.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de