بمبئی جرم: دزد می شکند در فروشگاه جواهرات و اشیای قیمتی دزد نقره و اشیاء قیمتی به ارزش 50,000 تومان


به گفته پلیس این مرد در زمان استفاده از coronavirus مستند شکست در ساخت یک سوراخ در دیوار از پشت مغازه با اشیاء با ارزش

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

یک مرد ناشناس به زور وارد یک فروشگاه جواهرات و اشیای قیمتی در Andheri MIDC با استفاده از coronavirus مستند به سرقت برده و 1 کیلوگرم نقره و اشیاء قیمتی به ارزش 50,000 تومان در ساعت اندکی از شنبه. به گفته پلیس این مرد بی خانمان در ساخت یک سوراخ در دیوار از پشت مغازه و ساخته شده دور با اشیاء با ارزش بار از هند گزارش شده است.

به گفته پلیس, صاحب, فروشگاه, Abhay جین متوجه شدم که اشیاء با ارزش رفت از دست رفته زمانی که او در بازدید از این فروشگاه توسط شانس در سه شنبه شب برای پیدا کردن حفره در دیوار. دزد رفت و برای نقره و نه سرقت طلا و زیور آلات نگهداری در قفسه در فروشگاه.

یک مورد به ثبت رسیده است در برابر دزد در MIDC ایستگاه پلیس در روز یکشنبه است. Ankit Goyal, DCP (منطقه X) به نقل از به نقل از روزنامه که دوربین های مدار بسته نصب شده در فروشگاه اسیر سرقت رخنه از طریق حفره.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de