بمبئی جرم: راننده تاکسی ساقه تجاوز از 16 سال


به گفته پلیس این مرد می دانست که این دختر از زادگاه او در اوتار پرادش و به دنبال او به شهر

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

23 ساله و راننده تاکسی دستگیر شد روز جمعه به اتهام تجاوز به یک پسر 16 ساله به دختر. به گفته پلیس این مرد می دانست که این دختر از زادگاه او در اوتار پرادش و به دنبال او به شهر بار از هند گزارش شده است.

مرد شناخته شده به عنوان Yadav, Bannu, خواهد, دیدار, دختر, کالج, دانشجو, زمانی که او در زادگاه او. دختر نقل مکان به این شهر در هفته گذشته با خواهرش و ماندن در Goregaon (شرق). Yadav به دنبال او به شهر و اقامت داشت با پسر عموی خود و ردیابی محل اختفای او را در اینجا. او همچنین از تلاش برای دیدار با او در موارد متعدد.

سپس یک روز هنگامی که دختر به تنهایی در محل خود Yadav بازدید و تجاوز جنسی ، دختر آگاه نیست کسی که در آن زمان اما زمانی که خواهر او یاد گرفته در مورد جرم و جنایت در فوریه 26, او با نزدیک شدن پلیس.

Yadav آموخته شده در مورد پرونده علیه او و تلاش برای فرار از شهر. پلیس واقع او را از طریق تلفن خود را, و متوجه شد که او سوار کردن-محدود Kamayani بیان. یک تله گذاشته شد به گرفتن او در Kasara ایستگاه با Kalyan راه آهن نیروی پلیس که در آن Yadav دستگیر شد. او رزرو شده است در زیر بخش مربوط هندی قانون مجازات اسلامی و حفاظت از کودکان در برابر سوءاستفاده جرائم (پوسکو) عمل می کنند.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im